Пиете ли чай - от улицата?

  • 719
  • 6
Лоша вест за любителите на липов чай.
Току що /в 23.30 ч./ видях една жена да мете улицата, на която живея. Има липи и  "събира" цвят. То бива, бива безочие, ама чак толкова. #Cussing out
После как да пиеш "здравословен" чай, а?
Виж целия пост
# 1
del-вам, че бях написала глупост Simple Smile хихи
Виж целия пост
# 2
Ами то по принцип липите в градовете не стават за чай, даже и да не са събирани от земята. Твърде мръсни са, полезните неща в цветовете са унищожени. Като искате хубав чай - на село, липите, така е най хубаво. Само че не всеки има възможност.
Виж целия пост
# 3
Пия Crossing Arms. Обожавам липов чай. Всъщност - аз друг не обичам. Peace
Виж целия пост
# 4
чай пия само като съм болна--------> мразя чай без значение от къде е.
Виж целия пост
# 5
Тази сутрин слушах по радио "Браво", че и във Варна така метели липовия цвят. Водещият на предаването се обади в Районната инспекция по околната среда и служителката обеща да направят проверки в пунктовете за изкупуване на билки. Аз лично чай от липа не обичам, наблягам на лайка и мента, макар че не се знае и тях как ги събират.
Обаче ми направи впечатление нещо и то не само за тази институция (Районната инспекция...)-действат само, ако има подаден сигнал от гражданин. Чудя се, ако служител на инспекцията стане свидетел на такова нещо, дали ще реагира??? Или ще чака някой да подаде сигнал? Така че, ако видите нещо нередно, сигнализирайте, инак няма да се мръднат.
Виж целия пост
# 6
Аз мислих да се обаждам в полицията, но най-вероятно нямаше да реагират.  Sick
И аз мразя чай. Ако трябва да пия, предпочитам да е от липа.
Най-много ме е яд, че производителите на пакетиран чай ни уверяват, колко бил здравословен, екологичен и прочие глупости, а ни продават уличен прах.
И как ще ги проверят тези пунктове ми е чудно. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия