Деца родени в един и същ месец.

  • 4 449
  • 52
Искам да ви питам вярно ли е,че не било хубаво да родиш децата си в един месец.този месец си правихме бебче,не знам дали е станало,но ако е така  живот и здраве се пада пак да родя март а една позната ми каза,че не било хубаво децата ти да се раждали в един и същт месец newsm78
Виж целия пост
# 1
Ново 20  Whistling Аз и сестра ми сме в един месец, но не виждам нещо хубаво да не е станало между нас. КАкво се предполага че е лошото на това да са в един месец децата?
Виж целия пост
# 2
Аман от суеверия! Само се чудя, кой ги измисля непрекъснато?
Виж целия пост
# 3
и аз не вярвам ,но така ми казаха,като се разболее едното се разболявало и другото,.
Виж целия пост
# 4
и аз не вярвам ,но така ми казаха,като се разболее едното се разболявало и другото,.

Да, защото вирусите са заразни и се предават по въздушно-капков път обикновено. А не защото децата са родени в един и същи месец.
Виж целия пост
# 5
и аз не вярвам ,но така ми казаха,като се разболее едното се разболявало и другото,.

Да, защото вирусите са заразни и се предават по въздушно-капков път обикновено. А не защото децата са родени в един и същи месец.
просто питам,защото се притесних.благодаря за отговорите вече ми е по спокойно.
Виж целия пост
# 6
Единственият проблем, който виждам е, че ще се ухарчиш повече, когато дойде този месец - празненства, подаръци...  bouquet
Виж целия пост
# 7
Единственият проблем, който виждам е, че ще се охарчиш повече, когато дойде този месец - празненства, подаръци...  bouquet
newsm10 Както се вижда моите и двамата са родени през май. На това отгоре единия е Георги, а аз съм Елена Simple Smile Най-малко 4 празника празнуваме Mr. Green
Стига с тия суеверия  ooooh! Peace
Виж целия пост
# 8
Дано да е станало бебчето, пък и да видим кога ще се роди
Виж целия пост
# 9
а ако едното е на 1 март, а другото на 29 февруари, по-добре ли ще е? Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Единственият проблем, който виждам е, че ще се ухарчиш повече, когато дойде този месец - празненства, подаръци...  bouquet
И аз виждам само такъв проблем! Лека бременност!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Карай си спокойно бременността и не се тревожи за това Hug
Виж целия пост
# 12
Искам да ви питам вярно ли е,че не било хубаво да родиш децата си в един месец.този месец си правихме бебче,не знам дали е станало,но ако е така  живот и здраве се пада пак да родя март а една позната ми каза,че не било хубаво децата ти да се раждали в един и същт месец newsm78
JoyНе виждам какво му е лошото Rolling Eyes Peace
Виж целия пост
# 13
За пръв път чувам подобно нещо, по-скоро подобна "глупост".
Виж целия пост
# 14
Аман от суеверия! Само се чудя, кой ги измисля непрекъснато?

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия