Протест ли???

  • 1 903
  • 33
 Аз искам да споделя впечатлението ни(и на мъжа ми) от протеста в Плевен, който се състоя днес.Това е далеч от нашите представи. Та как протече:Кмет ,зам. кмет и разни други там от общината излязоха и прочетоха колко места има в яслите,детските градини...и ред други излишни информации.А на всичкото отгоре от толкова майки с деца в града имаше не повече от 20 колички.Това е абсурдно!И после всеки има някакви претенции.Дано в другите градове не е протекъл по толкова негоден начин!
Виж целия пост
# 1
Подобно и във Варна, с тази разлика, че бяхме 50. Не знам как можеш да накараш насила хората да се борят за правата си, след като дори намират за безсмислено да гласуват Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
За Бургас няма да говоря въобще.
Виж целия пост
# 3
Според мен повечето хора се отнасят безразлично, защото не вярват че нещо може да се промени. Аз обаче вярвам, че може... затова бях на протеста и се подписах. Не вярвам да е било напразно!
Виж целия пост
# 4
Няма думи и за София , малко бяхме стпоред моите представи , пък и за град с размирите на София
Виж целия пост
# 5
Не е до невярване, а по-скоро до чакане на готово. Аз говорих в кю-то с няколко мои познати. Отговорите на две от тях бяха - Ами, моите деца са ве4е големи  Rolling Eyes Другите въобще не мислеха да си губят деня...
Е и, кво от това байнольо, то все от някъде трябва да се почне  ooooh! Овчедушието трудно се преборва.

Браво на всички вас, които днес сте били на протестите  Grinning
Виж целия пост
# 6
Тъй де , говорила съм лично с около 50 (поне ) майки , резултат - нулев
Само кумата ми дойде   bouquet , а иначе много ги бива да коментират в градинките  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Според мен в София (за разлика от 01.06.) този път беше мнооого по-добре (но само откъм присъствие!)
Не ми хареса недоорганизираното шествие - мегафона въобще не се чуваше, абе имаше си още какво да се желае, но нали не е за последно - ще му хванем цаката!  bouquet
Не губете надежда, гласовете ни със сигурност се чуват, но не може всичко да стане в миг!
Виж целия пост
# 8
Ох , Правда , чува се мегафона , ама аз си мрънках под носа  Embarassed
Иначе на Ханибал произведението смятам , че се чуваше
Виж целия пост
# 9
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.
Виж целия пост
# 10
Пипилота, единият от проблемите с организацията, поне във Варна, беше, че никой не си даде труд да прочете ИСКАНИЯТА Peace
Виж целия пост
# 11
А в тия искания този проблем споменат ли е? Извини ме за въпроса, но няколко дена не съм чела във форума.
Виж целия пост
# 12
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

Нямам думи , по-добре да не го бях прочела
Това изказване не ти прави чест още повече , че дори не си и запозната явно за какво иде реч
Виж целия пост
# 13
Аз не взех отношение по темата, защото не искам да се увеличи още повече циганската част от населението. Ако по някакъв начин им се отрежат тия пари на печките и те са само за българи-ок.

Нямам думи , по-добре да не го бях прочела
Това изказване не ти прави чест още повече , че дори не си и запозната явно за какво иде реч

ОК. Ставам обезчестена. Вече писах, че не съм запозната. Не всички можем да висим в нета непрекъснато. ЯВНО не ти е ден  bouquet Споко! Всеки има право на мнение. Като нямаш думи защо пишеш? Противоречиш си.
Виж целия пост
# 14
Пипилота, единият от проблемите с организацията, поне във Варна, беше, че никой не си даде труд да прочете ИСКАНИЯТА Peace

Защо? Куцаше ви организацията ли?

Нищо, за следващия път ще знаете.
Нали ще има протест и другия месец, не сте се отказали  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия