Пъпчици от топлото по дупето

  • 1 517
  • 11
 Здравейте мили мамита!
Моля ви от все сърце да помогнете! newsm17 newsm45 Weary smile3518 newsm03 smile3521
ПЪРВО ДА СЕ ПОХВАЛИМ ДНЕС СТАВАМЕ НА ПЕТ МЕСЕЦА! smile3521  newsm10 newsm44 newsm51 smile3525 smile3501  love001 newsm38  bigdance2
И сега да карам по същество.Предполагам,че зададената тема ще развълнува много от вас.Дайте съвет как да предотвратим тези пъпки.Аз до скоро се справях с БЕЙБИТАН,но имам чувството ,че нещо май вече не ни действа.Знам,че в тези горещини е нормално,но все пак защо да не ги премахнем.Помагайте.Предварително ви благодаря.ЦЕЛУВКИ!!!
Виж целия пост
# 1
Първо честити 5 месеца  Hug и второ оставете дупето да диша, в тези жеги с каквото и да го мажеш все ще се дразни кожата...остави го голичко детето... newsm78
Виж целия пост
# 2
Първо честити 5 месеца  Hug и второ оставете дупето да диша, в тези жеги с каквото и да го мажеш все ще се дразни кожата...остави го голичко детето... newsm78

Може и крем Бочко Peace и ЧЕСТИТО!  bouquet
Виж целия пост
# 3
С две ръце гласувам за крем"здраве"и голо дупе през деня.
Виж целия пост
# 4
Честито!!! Hug
 Аз лично спасявах положението само с пудрата на Нивеа, само тя ни помагаше и за ден два всичко изчезваше. И през деня го оставяй от време на време по голо дупе да му подиша кожичката. Peace
Виж целия пост
# 5
  И ние в момента сме с обрив от изпотяване, само че по ръцете, лицето и корема.Ходихме на дерматолог и той ни изписа една бяла течност, която се приготвя в аптеките, доколкото прочетох на етикета съдържа глицерин, талк и някакви други вещества.Казват, че помагала.Другото, което ни предписа лекарката беше по няколко пъти на ден да поливам детето с лайка, бях чувала за тетра, за лайка не, но сега спазвам указанията.Днес забалязах подобрение. newsm10
Виж целия пост
# 6
Това дето го правят бялото по аптеките е старо....колкото мен smile3521. Като бебе съм имала пъпчици и лекарката поставила диагноза бебешко акне. От това мазило съм се оправила. И да ви кажа мами дето го имате (от личен опит го знам) пазаете го за порасналите деца протим младежки пъпки!!!! Peace Страхотно средство е. newsm53 А иначе за дупето...оправяхме се с крем Здраве - той ни понася най-добре. И наистина да диша дупето. Peace
Виж целия пост
# 7
  Ново, старо, ефикасно е, казвам ви newsm10.Днес  бебчо няма и следа от обрив, за 2 дена се оправи, а преди това един месец с пъпчици, добре че го заведох на дерматолог, щото една педиатърка каза, че било хранит. алергия и предписа сума химии за мазане и пиене.Това е, специалисти бол...
Виж целия пост
# 8
Здравейте!
Аз се справях с този проблем като туширах съвсем леко с тупфа натопена в спирт и после пудра отгоре. Върши добра работа. В жегите кожата на бебчо трябва да диша. Крем Бочко също става.
Виж целия пост
# 9
Мажи с някакво кремче от тези,за които са ти написали,а иначе-по голо дупе за превенция.
Виж целия пост
# 10
Ако са по-упорити ги мажи с Тридерм,аз винаги когато не мога да ги махна дълго време и всички горе посочени не помагат тогава ти препоръчвам него.
Виж целия пост
# 11
Пробвай с Бейби Тан, ако ли не в аптеките правят крем за подсичане.
И никакво миене с вода, а само мокри кърпички, освен къпането вечер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия