Марти заключи телевизор Нео

  • 8 207
  • 9
Марти заключи телевизор Нео
Игра с дистанционното и сега на телевизора се появява син екран а долу в ляво червен катинар
От дистанционното може само да се вкл и изкл телевизора нищо друго
А и от самия телевизор също
Четохме книжката но никъде на пише за заключен телевизор
Някой да знае как да го отключим  newsm78
Виж целия пост
# 1
Преди няколко години сестра ми направи същото с нашият телевизор. След няколкодневни опити да се справим сами с проблема, закарахме телевизора в сервиз, където ни казаха, че чрез случайното натискане на бутоните на дистанционното, е набран вътрешния код на телевизора, който е достъпен само за техниците и не е описан никъде в ръководствата за експлоатация на уредите. Разблокираха телевизора и ни казаха, че е чиста случайност да се налучка кода от обикновен човек и ни посъветваха да спрем да си играем с дистанционното.
Виж целия пост
# 2
Да и аз знам, че телевизорите имат такива кодове и не само с тази марка. Отидете до някой сервиз или магазин за техника.
Виж целия пост
# 3
Не е никакъв код.
Син екран, с огромен катонар- картинката ми е много добре позната.
И Нели заключи телевизора на майка ми, когато беше малка (пак Нео)
Задържа се едно копче повече от 6 секунди и се отключва. В момента обаче съм на работа и не мога да ти каже кое копче е точно. Но ако си пазите книжката- вътре със сигурност го пише. Само трябва много внимално да я прочетете, защото аз така се бчх притеснила, че е някакъв код, който Нели е въвела, че три пъти бях прочела текста, в който се описваше как се заключва телевизора Twisted Evil
Ако не ти се чака- спокойно можеш да пробваш с копчетата ( без цифритие, за звука и за каналите) и все ще го намериш кое е точно вълшебното копче. Peace
Виж целия пост
# 4
Много лесно е Mr. Green Хващай дистанционното и гледай за копче с картинка като телевизорче.  Малък правоъгълник с още по малък горе в десния ъгъл. Дано си ме разбрала Laughing
Задръж го поне 5-6 секунди и готово.
П.С Така можеш и да го заключиш
Виж целия пост
# 5
Писах e-mail в техномаркет и ми отговориха
Задържам повече от 4 секудни блутона дисплей и се отключи
Виж целия пост
# 6
ТВтата има сервизни менюта, достъпни само техниците след въвеждане на код .
 преди години бях свидетел как един супер Panasonic, нямаше звук и след дълги умувания какво му е (това в сервиз) се оказа точно игра с дистанционното от сина на собственика. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Отключи ли телевизора не разбрах? Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Отключила го е, по-горе пише.
Виж целия пост
# 9
Аз докато напиша кое е копчето- ти си се справила вече Peace
Но темата ми напомни, че аз пък имам заключено едно Сони-домашно кино. От месец няма звук пак благодарение на малката. Crazy Само че този път няма да ни се размине ходенето до сервиза ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия