Да сменям ли хомеопата?

  • 5 474
  • 28
Водя дъщеря си при класически хомеопат повече от 1 година. Досега не е успял да и уцели конституционното лекарство. Пробва с 5 препарата и не постига ефекта, който желае.
Сега детето е със зачервени и силно уголемени сливици, с бял налеп, лош дъх. През нощто и се запуши и нослето. Няма температура. Обадих му се - каза да и давам Хомеожен9.
Съмнявам се, че това ще и помогне, нали е в разрез с класическата хомеопатия, сигурно пак ще стигнем до антибиотика.
Какво да правя?[otkacham]
Виж целия пост
# 1
Не съм се възползвала от услугите на хомеопати досега, но сигурна съм в едно - добрите хомеопати не лекуват по телефона и не използват в практиката си т.нар. специалитети, какъвто е Хомеожен. По-добре порови във форума и се ориентирай за нов лекар.
Виж целия пост
# 2
Що за класически хомеопат, който предписва Боаронски продукти? Shocked
Виж целия пост
# 3
Аз бих те посъветвала да смениш хомеопата. Ходите от толкова време а все още имате проблеми и какъв е тоя хомеожен дето ти го изписва ?  newsm78 Аз водя децата си от година и половина на хомеопат и проблеми със здравето им нямам не са пили лекарства вкл. и капки за нос а за антибиотици и дума не може да става. Боледуват да , но всичко минава леко и бързо.
Виж целия пост
# 4
Що за класически хомеопат, който предписва Боаронски продукти? Shocked

Че те всички хомеопати ги изписват ( освен ако сами не приготвят лекарствата и то в потенция, която не се намира при боаронските препарати), само че монопрепарати, а не "коктейли".
Виж целия пост
# 5
Я зарежи хомеопатията.Какво му е на детето ?
Виж целия пост
# 6
Я зарежи хомеопатията.Какво му е на детето ?

Сега детето е със зачервени и силно уголемени сливици, с бял налеп, лош дъх. През нощто и се запуши и нослето. Няма температура.
Личната лекарка моменталически ще предпише антибиотик.
Виж целия пост
# 7
Да, имах предид точно коктейли от хомеопатични средства.....
Идете на класически хомеопат...ако искаш ще ти пратя координатите на нашата.
Виж целия пост
# 8
Да, имах предид точно коктейли от хомеопатични средства.....
Идете на класически хомеопат...ако искаш ще ти пратя координатите на нашата.

Да, моля.
Виж целия пост
# 9
Най вероятно е наистина за антибиотик ,щом има бели налепи (гной), но странно е защо няма температура.А пробвала ли си с лекарства.Ако не опитай с Биопарох и някакъв макролиден антибиотик (педиатърката ще ти изпише) - Klacid , Sumamed
Виж целия пост
# 10
Криси, сменяй го, явно е, че не може да се справи.
Виж целия пост
# 11
Пиши как варви лечението.
Виж целия пост
# 12
Аз бих го сменила, при положението което описваш.  bouquet
Виж целия пост
# 13
Пиши как варви лечението.
Ами хомеопатът не даде нищо хомеопатично, само преборъча Ехинацея и Лактофлор да давам.
Личната лекарка изписа Трахизан и Дактарин. Давам всичко това, не се притеснявам от антидотиране, защото няма какво да се антидотира. Днес налепите са по-малко, а в четвъртък ще излезе резултатът от секрета.
Виж целия пост
# 14
Интересна комбинация - противогъбичково с Трахизан за малко дете.Но щом помага браво.Да кажеш резултата от секрета.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия