дали е нормално

  • 1 115
  • 16
4удиа се дали е нормално да имам болки то4но в областа на матката лекарката каза да пия спазмалгон ама това бе6е в парвите седмици а сега же4е сам 14,15г.с.
Виж целия пост
# 1
Матката се разтяга по време на бременността и е нормално да има лека болка от това.
Виж целия пост
# 2
 И аз имах болки в този период. Нищо страшно. Peace
Виж целия пост
# 3
Пий Но-шпа
Виж целия пост
# 4


Точна така, а не Спазмалгон. Ако болките са ти по време на месеца когато ти е идвал цикълът е съвсем нормално.
Виж целия пост
# 5
И аз имах такива болки пиех първо Нош-па,а после и Папаверин.Но не съм чувала да се пие Спазмалгон.Консултирай се и с друг лекар,за да си по-спокойна.
Виж целия пост
# 6
Пий каквото са ти предписали, наблюдавай се и си обръщай внимание.  Hug

Виж целия пост
# 7
Матката се разтяга по време на бременността и е нормално да има лека болка от това.
И аз мисля така!
Виж целия пост
# 8
Нормално е, споко. Дискомфорта тепърва предстои  Laughing
Виж целия пост
# 9
здравей. аз съм в 15 седмица и имам същите болки. казаха ми че е от разтягането на матката. пия нош па и магне B6. консултирай се е друг лекар. и не се стряскай. стискам палци всичко да е наред. успех!  Peace
Виж целия пост
# 10
успокой се и пий Но-шпа!  Peace
Виж целия пост
# 11
спазмалгонът съдържа аналгин,който е забранен за употреба в много страни, тъй като подтиска образуването на червените кръвни телца, а ти в момента ще имаш голяма нужда от тях
Виж целия пост
# 12
нормално е. Имай доверие в лекара си
Виж целия пост
# 13


Точна така, а не Спазмалгон. Ако болките са ти по време на месеца когато ти е идвал цикълът е съвсем нормално.
Peace
Виж целия пост
# 14
По-добре пий но-шпа, защото в спазмалгона има аналгин, който не трябва да се пие по време на бременност.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия