Менструация след раждане

  • 1 238
  • 22
Момичета, имам въпрос: кога ви дойде след раждането?
Аз не кърмя и е минал почти месец от раждането, а мисля, че днес ми дойде. Не е ли рано?
Виж целия пост
# 1
Не, не мисля че е рано. Аз все още кърмя, но ми дойде 2,5 месеца след раждането.

Между другото да не бъркаш с лохиите? Моите се изчистиха чак към 40-ия ден, но съм чувала че може и доста по-рано, което вероятно е твоя случай.
Виж целия пост
# 2
На мен ми дойде около месец след раждането, лохиите почти бяха спрели. Следващата менструация - 30 дни след първата.
Виж целия пост
# 3
Аз родих преди близо три месеца.Кърмя бебчето си,но ми дойде за пръв път след раждането преди седмица.
Виж целия пост
# 4
мисля, че не са лохии, защото те почти бяха спрели и бяха вече с жълтеникав цвят, а сега тече червена кръв и повече.
Виж целия пост
# 5
мисля, че не са лохии, защото те почти бяха спрели и бяха вече с жълтеникав цвят, а сега тече червена кръв и повече.

И при мен беше така и определено си беше менструация - същия цвят и мирис, както преди забременяването, нищо общо с лохиите.
Виж целия пост
# 6
на 38мият ден след като родих станах пак "годна zа раждане", въпреки че кърмех(и до ден днешен продължавам) и то на поискване Cry...
Виж целия пост
# 7
Ами не знам дали е рано, но на мен още не ми е дошла!  Laughing
Виж целия пост
# 8
При мен М настъпи точно на 4-ия месец след радането, а още кърмя.
Виж целия пост
# 9
Не мисля, че е рано. Аз също не кърмих и ми дойде някаде по това време, дори се застъпи с лохиите,който все още ня бяха свършили изцяло.
Виж целия пост
# 10
На мен ми дойде 2 м. след като родих.Не съм кърмила.
Виж целия пост
# 11
Много е индивидуално.При мен-точно след 3м,още кърмех.
Виж целия пост
# 12
На мен ми дойде на 41-ия ден от раждането.   bouquet
Виж целия пост
# 13
извинявай че се намесвам в темата но въпросът ми е сходен
трябва ли да се притеснявам от факта че още нямам цикъл, раждах преди 7м и половина,вярно бебка още не ще да яде пюрета и е почти 90% само на кърма, но не става ли вече много време без М,  newsm78
Виж целия пост
# 14
Спокойно! На мен ми дойде 8 месеца след раждането, но на майка ми например - след 1г и 1месец. А и, щом сте на такова количество кърма, си е съвсем в кръга на нещата.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия