Тинидазол и остър колпит с объркан цикъл-спешно

  • 7 574
  • 3
Направиха ми цитонамазка-резултатите са II група(-),но с остър колпит,какво означава това.Гинеколожката не ми обясни,защото говорихме по телефона.Изписа ми Тинидазол 4 таблетки.Не разбрах и как да ги изпия майче наведнъж,нали-поне така пише и в упътването.Не е ли доста силна доза Rolling EyesКато ги гледам какви са големи хапчетата newsm78 #CrazyИначе ми откри раничка,изписа ми и Клион Д на свещички и като ми свърщи цикъла каза да отида да я намаже.По принцип не ми направи други изследваняи микробиология и т.нМоже ли от цитонамазката да се види всичко.Аз мисля,че не,но данос е оправя с тези хапчета,е в моменат пия и други за предизвикване на цикъл,че никакъв го няма вече 2 месеца.А преди това априлския го предизвикаха с Оргаметрил след закъснение пак от 2 месеца.Сега  и Дуфастон от 22 ден 2х1 за 5 дни.Направо съм много притеснена с този цикъл.Уж ми няма нищо няма и бременост,няма кисти.Лекаркарката каза,че е на психическа основа.Дано да ми помогнат хапчетата,че вече незнам.Иначе сега ми даде 4 таблетки Регулон - 4 дни по 1 ,за да ми дойде цикъла.Свърших ги и чакам,но го няма още Направо ми идва да си оскубя коста вече  А миналия месец от Оргаметрила се бях поддула цялата-напълнях ,а беше само за 5 дни.Толкова ме е страх.Пия и вит.Е по 2 пъти на ден и Мастодинон 2х30капки.Изобщо подвижна аптека #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Но сега галвния ми въпрос е за Тинидазола-как да го пия-наведнъж ли,няма ли да се побъркам от толкова много хапчета вече и да вземе да не ми дойде изобщо пак,макар че съм пила някви там хормони за да ми дойде.УФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФФффф незнам вече doh newsm45 smile3514
Виж целия пост
# 1
изпий тинидазола както ти е изписан, не е неправилно.
Той със сигурност няма да повлияе цикъла ти, но се пазете сега от забременяване.
Кога очакваш да ти дойде? Нищо не разбрах.
Виж целия пост
# 2
и аз имам същата диагноза, но ми дадоха Флажил от 250мг, това по-кофти ли е от тинидазола? и вагинално - нищо. Пих го 7 дни, сега дали ми е минало вече? миризмата изчезна, но това достатъчен признак ли е?
Виж целия пост
# 3
Слушай лекаря си и не се тревожи. Всичко ще е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия