Може ли спането по корем да навреди на кърменето?

  • 949
  • 12
 Здравейте мами! Винаги съм обичала да спя по корем и чаках с нетърпение да родя, за да мога пак, но сега ми се струва, че не трябва, за да не притискам гърдите.
 Дали спането по корем може да навреди на кърменето, вредно ли е да се притискат така гърдите?
Виж целия пост
# 1
Ако не чувстваш напрежение в гърдите, спейки по корем... Май единствения проблем, който може да възникне... Е измокреното легло от евентуално потеклото мляко...
newsm10
Виж целия пост
# 2
Има известен риск да се наранят или запушат канали, особено в началото когато гърдите са по-едри и напрегнати. Поизчакай малко още поне докато се регулира лактацията и гърдите се успокоят.
Виж целия пост
# 3
Аз също много обичах да спя по корем...но все още не мога.
Подкрепям мнението на Мери...на няколко пъти се опитах да легна така..но веднага започват да ме болят гърдите.
Виж целия пост
# 4
И при мен ситуацията е сходна-искам, но не мога, все още ме болят гърдите като легна по корем.
Виж целия пост
# 5
Аз също много обичах да спя по корем...но все още не мога.
Подкрепям мнението на Мери...на няколко пъти се опитах да легна така..но веднага започват да ме болят гърдите.

и аz така zа съжаление Tired.
Виж целия пост
# 6
Тук някъде бях чела, че има вероятност да се запуши каналче, ако спиш по корем.Но вече са ти го казали.
И аз много обичам, но се въздържам.
Виж целия пост
# 7
След като родих започнах да спя по корем,но към 4-я или 5-я месец ми казаха,че има вероятност да ми спре кърмата.В началото мислех,че е поредната безмислица,защото толкова дълго спях по корем,а нямах проблем с намаляването на кърмата.Питах във форума и ми казаха да се въздържам от тази поза,опитвам се,но като заспя дълбоко не винаги успявам.Е,засега си имам кърма Grinning.
Виж целия пост
# 8
Още от 4-тия месец на бебка спя по корем.Настрани също ,но най-вече по корем.Любима поза ми е. Mr. Green
Нямам нищо запушено засега.
Единственият случай ,в който замалко да си запуша канал беше от един много секси сутиен с банели. Веднага след гафа махнах банелите. Naughty
Виж целия пост
# 9
Може.Аз съм получавала запушване от спане по корем.Много беше гадно Sad
Виж целия пост
# 10
Освен запушване на каналите има и друг ефект - намаляване на кърмата. Така, че дерзай  Laughing
Виж целия пост
# 11
Аз си позволявам да спя по корем веднага след кърмене, или скоро след като съм кърмила.Това ми е любимата поза за спане, и вече не издържах да спя по друг начин!Докато бях бременна, после кърмене-е, не мога повече! ooooh!
Виж целия пост
# 12
хихи...за мамите с по-голям бюст:
гърдите се изместват в страни от тялото Joyи даже бебка като се събуди и си ги намира baby_neutral и си засмуква Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия