Гергана чака бебе

  • 1 949
  • 23

Новия брой на сп."Блясък".Вярно ли е туй? #Crazy
Виж целия пост
# 1
 newsm78
Виж целия пост
# 2
Брр, и тя ли?
Виж целия пост
# 3
И аз така си помислих ,като прочетох заглавието но прочетох статията и се оказа че сестра и чака бебе.
Виж целия пост
# 4
и какво, ако чака?
Виж целия пост
# 5
АА сестра и ясно.
Виж целия пост
# 6
И аз така си помислих ,като прочетох заглавието но прочетох статията и се оказа че сестра и чака бебе.
Баси...ми що са го написали, така че все едно наистина Гергана ще има бебе newsm78Сигурно за да се купува списанието повече  Close
Виж целия пост
# 7
Чака да се роди бебето на сестра и, тя не е бременна аз поне това разбрах от статията
Виж целия пост
# 8
Да има сензация.

Виж целия пост
# 9
И аз така си помислих ,като прочетох заглавието но прочетох статията и се оказа че сестра и чака бебе.
Баси...ми що са го написали, така че все едно наистина Гергана ще има бебе newsm78Сигурно за да се купува списанието повече  Close

Ти сама си си отговорила, рекламни трикове един вид.
Аз за това разлиствам пртеди да купя
Виж целия пост
# 10
Каква сензация! Толкова се развълнувах!... Тъкмо мислех да отивам да си купя Блясък, когато прочетох, че всъщност не чака бебе Sad Пфу... Аз си представях вече как ще се регистрира в бг-мамма Mr. GreenИ ще прочете какво сме писали за нея Crazy
Виж целия пост
# 11
А коя е сестра и?
Гергана беше братовчедка на Стойко Сакалиев, ако не бъркам? newsm78
Виж целия пост
# 12
 newsm62
Виж целия пост
# 13
А коя е сестра и?
Гергана беше братовчедка на Стойко Сакалиев, ако не бъркам? newsm78
Ахъм Peace
Виж целия пост
# 14
Мен по ме впечатлява подзаглавието "Хайди Клум с трето бебе", тоест явно второ поред от Сийл. Браво на нея!

Явно, че си пада само по грозни мъже, но тя пък е толкова хубава, че компенсира  Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия