Общи интереси и занимания с партньора

  • 5 882
  • 75
Като оставим настрана сексът, децата, храната и т.н., какви са общите ви интереси с половинката ви? Свързва ли ви някакво съвместно занимание?
Повечето ми приятели имат някакви общи хобита, страсти и т.н. с партьорите си. Ние с мъжа ми - не. И пак се разбираме и живеем прекрасно. А при вас как е?
Виж целия пост
# 1
Нямаме  Thinking По-скоро от време на време се приобщаваме към заниманието на другия. Обичаме да си вършим своите си неща и да се срещаме по средата.
Виж целия пост
# 2
И ние нямаме май. Но всеки подкрепя и нерядко - участва в хобитата на другия. Или най-малкото - не му пречи.
Виж целия пост
# 3
 ribolov Много е забавно, но напоследък на мен не ми остава много време от малкия!  Tired
Виж целия пост
# 4
и ние нямаме но то4но това ни привли4а както + и -
Виж целия пост
# 5
Интернет, табла, книги, филми, театър, музика .
Виж целия пост
# 6
И ние май нямаме общи занимания. Като изключим, че и двамата много обичаме да гледаме ТВ, но никога не можем да гледаме заедно-аз харесвам едно, той-друго Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
И ние нямаме общи занимания.интересите са ни на двата полюса.но живеем прекрасно заедно и определено ни е интересно.а много скоро очакваме и първото си дете Grinning
Виж целия пост
# 8
Нямаме общи любими занимания, даже напротив - харесваме коренно различни неща.
Всъщност, общо любимо занимание мога да нарека излизането на кръчма, пицария или нещо такова, което напоследък се случва рядко и затова е толкова любимо...
Виж целия пост
# 9
забавните игри ни влекат и двамата, четем, с малки изключения, едни и същи книги, почиваме си по един и същи начин... в други неща се допълваме- той върши техническата работа на компютър например, а аз- творческата, пипкавата и създаваме нещо заедно. но и абсолютно солови изпълнения имаме.
Виж целия пост
# 10
Риболов,белот,пътувания,обичаме да си купуваме разни неща за обзавеждане и почти винаги постигаме консенсус  Wink
Виж целия пост
# 11
Пътувания, класическа музика и мюзикъли.
Виж целия пост
# 12
Риболов. Но все по-рядко ни остава време.
Виж целия пост
# 13
Риболов,белот,пътувания,обичаме да си купуваме разни неща за обзавеждане и почти винаги постигаме консенсус  Wink

Ауууу колко си приличаме  newsm10 newsm44! И ние със съпруга ми  имаме същите хобита !!!Ами сега остава да вземем че да спретнем с вас едно белотче . С пържена риба и многооо бира , а ?  beer
Виж целия пост
# 14
Да..ходим заедно на ски! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия