за разстройството кажете.............

  • 2 442
  • 17
здр.мами.искам съвет.бебо от няколко дни е настинал,някакъв грип има.аз го изкарах,сега него хвана.повръщане,разстроиство...сега повръщането спря.лекарката ни изписа някакви прахчета и мина,Т и тя мина.сега обаче имаме все още разстройство,не "ака"често,но е почти водичка акито.расте и зъбче,може и от това да е?пък и не спазваме някаква диета,но той много и не яде.днес сме само на чай със сухар ,каша и сокче.дали трябва да пазим диета?дайте съвет моля. ooooh!кажете и нещо запичащо.мерси много
Виж целия пост
# 1
Ябълка и банан от плодовете.Кашата не е много подходяща, защото предполагам е млечна.Варен картоф можеш да му даваш, сокчетата също не са много препоръчителни!
Виж целия пост
# 2
да,при всички случаи трябва диета-нищо млечно,сладко,мазно,най добре моркови,картофи,ориз,сухар,солети,чай,каша-безмлечна,оризова или специалните на хумана и милупа,сока да е морков,защото много плодове разхлабват
давай течности на често по малко,по-добре чайче
вместо мляко може разредена каша
Виж целия пост
# 3
Ако смятам, че е от зъб не правя нищо специално - а лекарства пък е безсмислено да се дават, защото това е реакция на организма и трябва да се справи сам. И си минава за 1-2 дена. Виж, ако е по-сериозно, бих потърсила лекар.
Виж целия пост
# 4
да,при всички случаи трябва диета-нищо млечно,сладко,мазно,най добре моркови,картофи,ориз,сухар,солети,чай,каша-безмлечна,оризова или специалните на хумана и милупа,сока да е морков,защото много плодове разхлабват
давай течности на често по малко,по-добре чайче
вместо мляко може разредена каша

Плюс прахчета Ентерол или Смекта. Чаят да е шипков.
Виж целия пост
# 5
Стаската и тя е с разстройство-аз й правя чай от шипки и яде картофено пюре.Мисля че трябва да се спази малко диета,защото иначе има опасност от обезводняване.Преди седмица и ние изкарахме вирусче и бяхме пред болница,но слава богу се разминахме,яде  Милупа,ама после зор като се запече.
Виж целия пост
# 6
Така бебето ми тази седмица мина по същия път но при строга диета - лечебна хумана оризова каша  банан и супа от моркови както и чай от шипки -плюс прахчета за кърмачета -хидрасек  се оправи за 2 дни .И на нас ни излизаше зъб само че лекарката каза че може да стане кашаво акото от зъб но не и воднисто така че било вирус .Успех.
Виж целия пост
# 7
да,при всички случаи трябва диета-нищо млечно,сладко,мазно,най добре моркови,картофи,ориз,сухар,солети,чай,каша-безмлечна,оризова или специалните на хумана и милупа,сока да е морков,защото много плодове разхлабват
давай течности на често по малко,по-добре чайче
вместо мляко може разредена каша

Плюс прахчета Ентерол или Смекта. Чаят да е шипков.

Peace
Виж целия пост
# 8
Аз като малката се разстрой и давам оризова каша на Нестле. Два пъти съм го правила и трябва да ти кажа че резултата е налице на момента Simple Smile Даже следващия ден акането го пропуска обикновенно Simple Smile

Иначе от зъби да, появява се при нас разтройство.

Бързичко да оздравявате  Heart Eyes
Виж целия пост
# 9

 ХУМАНА  имат една специална кашичка за разстройство,защо не пробваш с нея ? Мисля че няма мляко и запича  Peace
Виж целия пост
# 10
Варя оризова вода. Peace
Виж целия пост
# 11
И ние го минахме това вирусче.С диетка: ориз , картоф , банан  - за 2 дена ни мина.Никакво месо , пържено , мазно..... може и оризова вода да се дава ако е много зле.Успех!
Виж целия пост
# 12
Ако разстройството е продължило повече от 4 дни само Суметролим давам.
Виж целия пост
# 13
Ако разстройството е продължило повече от 4 дни само Суметролим давам.
А защо Суметролим?Това не е ли Бисептол?
Виж целия пост
# 14
при растройсвто ограничавам храните , които дразнят стомаха . правя една супа от картофи,моркови и ориз без мазнина . банановата каша също действа затягащо . като по-малък му давах лечебна хумана. сок, даже и от морков пак дразни, но варените моркови са изпитано средство срещу разстройство . чай от джоджен е добре, ако ще го пие или от мента . не давам ентероли и смекти
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия