Какви обувки за тази рокля?

  • 12 990
  • 74
Момичета, помагайте!
През август ще съм на сватба в луксозен ресторант. Роклята ми е вечерна, модела е като тази ,
но е сребриста. Чудя се какви точно трябва да са ми обувките - с отворени или затворени пръсти. Дайте идеи!
Виж целия пост
# 1
Според мен затворени пръсти - по официално е.
Виж целия пост
# 2
Според мен затворени пръсти - по официално е.

...и не много висок ток-за да ти е удобно през цялата вечер.
Виж целия пост
# 3
На мен ми е любопитно в кой ресторант ще сте?
Виж целия пост
# 4
Затворени Peace А ако роклята ти е дълга почти до земята, като на снимката, тока няма да се вижда и няма нужда да е 10 см.
Виж целия пост
# 5
Аз бих избрала нещо такова
http://www.shoes.com/product.asp?p=5023629%7EWomens%7CDress%7CDe … iant_id=EC1005268
Виж целия пост
# 6
Затворени  Peace
Виж целия пост
# 7
Сватбата ще е вечерна и в Бургас, мисля  че ще е в ресторанта на хотел "България" (трябва да видя къде оставих поканата) и понеже младоженеца е французин, трябва да сме на ниво   newsm03 !  Роклята е малко по-къса от на снимката, като съм без обувки е до земята.
Виж целия пост
# 8
Отворени високи сребристи сандали! Това е хитът!  Peace
Виж целия пост
# 9
Отворени високи сребристи сандали! Това е хитът!  Peace

И аз съм за. newsm10

Виж целия пост
# 10
И аз съм за сребристите сандали, роклята е страхотна, изчистена е и можеш да си позволиш по-ефектни бежута и обувки
Виж целия пост
# 11
Затворени отпред, отворени отзад, сандалите не ми се струват подходящи  Thinking
Виж целия пост
# 12
Отворени високи сребристи сандали! Това е хитът!  Peace
smile3521
Виж целия пост
# 13
Отворени високи сребристи сандали! Това е хитът!  Peace
ДА определено и аз съм за сандали. Любимите модели ми са тези, които имат само една тънка каишка на пръстите и с една тънка около глезена.
http://www.shoes.com/product.asp?p=5027894%7EWomens%7CSandals&am … iant_id=EC1013544 нещо подобно на това но само една каишка отпред

ОФФ: преди1-2 попаднах на предаван епо 7 дни или ТВ7 и там точно това обясняваха, че при вечерните рокли позволявали сандали докато иначе не.
Виж целия пост
# 14
Нещо такова
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия