Как върви захранването - част 8

  • 12 563
  • 307
Ето я и новата тема, че другата стигна 15 страници!

Линкове към предишните части на темата "Как върви захранването":

Част 1
Част 2
Част 3
Част 4
Част 5
Част 6
Част 7


Виж целия пост
# 1
Я да се разпиша първа...
Вчера дребната всмукна 3-4 лъжички намачкан картоф. Тя и преди близо месец беше пробвала, ама на 4-я ден се отказа, та ще видим сега ще се захранваме ли или не  Crazy
Виж целия пост
# 2
честито, Мъни Simple Smile обикновено от втория път се получава Simple Smile

благодаря за зехтина. Само да кажа, че не бива да се отрича кравето масло. Говоря за масло, не маргарин. А зехтина накрая ли да сложа или да варя продуктите с него?
Виж целия пост
# 3
Аз обикновено го добавям накрая. Слагала съм и масло - също накрая.
Виж целия пост
# 4
тити, аз като се сетя да сложа зехтин в пюрето е най-накрая, след като се свари, преди да го пасирам. краме масло и аз не отричам - от два дена черпя Иван с попара сутрин и тя естествено е с масло и сиренце  Wink
някой питаше за домати - давала съм в готово пюре, добавяла съм и в домашно. реакция на организма - никаква.
Виж целия пост
# 5
разпис! тези дни почваме глутена! а таман се бях запасила с пюрета без глутен...
Виж целия пост
# 6
правда_z, благодаря за отговора, който си публикувала в предишната тема  Hug
Доста съм ентусиазирана и поне засега мисля аз да проготвям храната на бебка Wink
Сега тръгвам към магазина за диабетици да взема ориза.
Виж целия пост
# 7
че какво му е на маслото - аз освен попара съм му правила и пюре от картофи със сирене и масло и му хареса на дребното Wink
Виж целия пост
# 8
От кравите продукти съм давала краве масло и сирене на попарата сутрин (ама нещо много не я харесва  Sad) Как мислите-мога ли вече да пробвам кисело мляко?-в смисъл достатъчно голяма ли е, какво може да го предшества? И как-да разреждам ли,колко да дам-примерно за кисело мляко с бисквитка?
Виж целия пост
# 9
мазнината,каквато и да била винаги накрая се слага
Виж целия пост
# 10
теди - аз пробвах с киселото - на върха на лъжичката - беше погнусен и нещо му се зачерви брадичката...но пък давам плодови пюрета със сметана или йогурт и мн се харесват Wink
Виж целия пост
# 11
Бубу кажи ми как изведнъж се пречупи на тема"храна"?
смисъл откъде събра тази смелост,в  началото доста застраховано го даваше...
Виж целия пост
# 12
Ми Исайкова - де да знам, за някои неща още съм си така за други не - иди ме разбери Wink специално за плодовите - давам ги когато изеде само 1/2 от зеленчуковото за обяд, харесва ги, а когато са с нещо като йогурт или сметана мисля, че могат да минат за храна и да допълват яденето що годе...та затова ги почнах. ама пък прясно мляко и каши със сухо няма да давам скоро...то не знам дали е гигантска разлика - ма на такива приумици имам някакви - това може, онова не според зависи как ми е кеф...и аз не знам как ги решавам така нещата, но за сега проблеми нямаме слава богу Wink
Виж целия пост
# 13
Днес дадох домат, суров - реакция никаква. Даже й хареса.
Тедди123, ако кърмиш, защо ще даваш кисело мляко? Ако си на АМ, пробвай. Аз съм давала само веднъж да опита, и  то защото едно друго бебе ядеше и тя нали си е лакомница, не пропусна да си поиска.
Виж целия пост
# 14
И аз днес дадох домат- реакцията беше SickПълна погнуса.Същата работа и с киселото мляко-оня ден докато ядях и като му видах миловидното изражение  дадох му, обаче то едно плюене настана, цупене....Лоша работа.
Моля ви кажете как научихте децата да ядат непасирани храни newsm78Аз пробвам вече втора седмица- и нищо Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия