Къде да родя - МД или Шейново?

  • 5 261
  • 81
здравей те много ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет незнам къде да родя няма да искам точно определен лекар а най обикновенно раждане а и ме интересува какви са цените в шейново мерси предварително








-----------------------
Пишете на кирилица!!!
Виж целия пост
# 1
Ако раждаш без уговорка с лекар се плащат само упойка и вип-стая, но те са по желание.
Аз бих отишла в Шейново , след преживяванията ми в МД, но съм много пристрастна.  Tired
Виж целия пост
# 2
Шейново  Peace
Виж целия пост
# 3
Щейново!!
Виж целия пост
# 4
Шейново!!!
Виж целия пост
# 5
В Майчин дом условията са много лоши.Това ми е казвано от жени,раждали там.Т.е. останала съм с впечатлението,че там раждат или абсолютни непукисти или хора,които държат да родят при определен лекар,който работи там.

Определено съм за Шейново.Там съм раждала и въпреки,че не бих казала,че е някакъв супер лукс(и там си ги има хлебарките),поне не липсват чисти чаршафи и нощници.А и съм определено пристрастна към лекарския екип от Шейново.
Виж целия пост
# 6
Ако раждаш без уговорка с лекар се плащат само упойка и вип-стая, но те са по желание.
Аз бих отишла в Шейново , след преживяванията ми в МД, но съм много пристрастна.  Tired
Същото мнение
Виж целия пост
# 7
Шейново Peace
Виж целия пост
# 8
Определено Шейново! Не си ли чела за неприятните "случки" на родилки в МД?
Виж целия пост
# 9
Шейново!
Що не пуснеш анкетка newsm78 при така зададения въпрос Wink
Виж целия пост
# 10
Още един глас за Шейново.
Виж целия пост
# 11
Определено съм за "Майчин дом". Приятелка от бебешкия бизнес потвърди днес моето мнение по един неприятен повод. Само в "Майчин дом" има неонатология
Виж целия пост
# 12
Първото си дете родих МД и не бих и помислила да повторя,струва ме се че всички други места са по-добре! Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Майчин дом.
Не мога да се оплача нито от лошо отношение, нито от мизерията.
В шейново родилките чакат на опашка за единствената тоалетна на етажа.
Бебетата не са при майките. И двете неща ми се виждат безобразни.
В Майчин дом всяка стая има тоалетна - т.е. на две майки се пада една.
Може сега да ти се вижда смешно, но като родиш ще разбереш, че ходенето в тоалетна първите дни е доста по-бавно и неудобно.
В Майчин дом бебоците са при майката. Акушерките минват само да им сменят памперсите и майката вижда през стъкло какво правят на бебето.
Ако смяташ да кърмиш, Майчин дом е правилното място.
Ако нещо се случи с бебето, в Майчин дом имат повече възможности.
Друга добра болница е бившата Тина Киркова, удобна ли ти е?
Виж целия пост
# 14
Определено Шейново!
Не виждам защо това пречи на кърменето..бях във ВИп стая и ако поисках можеше и цял ден да оставят бебето при мен..взимаха го за да мога да почивам,бях с операция, и това не ми поптечи да кърмя 9месеца:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия