Букет за сватба-от кой

  • 2 006
  • 23
ами това ми е въпроса
бях чувала , че се купува от кумата букета на булката, но дали това е традицията?Моля споделете
Виж целия пост
# 1
Ами и аз така зная-букета е от кумата.Такава мисля е традицията-поне на нашата сватба беше така.Обаче...традициите не са това,което бяха! Grinning
Виж целия пост
# 2
Ами и аз така зная-букета е от кумата.Такава мисля е традицията-поне на нашата сватба беше така.Обаче...традициите не са това,което бяха! Grinning
PeaceНе съм била булка, ама и аз така знам
Виж целия пост
# 3
от кумата се купува
Виж целия пост
# 4
Според традицията се купува от кумата. Но както каза някой вече - традициите не са това, което бяха  Laughing Била съм и булка, и кума - разбирахме се помежду си кой какво ще купува.
Виж целия пост
# 5
Моят го взе /плати/ кумата, избра го зълва ми.
Аз като бях кума, ми го донесе сестрата на булката.
Толкова съм отнесена, че вечерта преди сватбата се сетих да се обадя да питам има ли букет, момичето ми каза, спокойно сестра ми утре ще ти го донесе. Срам голям...

Виж целия пост
# 6
Традицията повелява, че букета е от кумата...ама в крайна сметка както се разберет! Peace
Виж целия пост
# 7
благодаря ви момичета  Hug
сестра ми ще бъде кума и ме помоли да питам, а ние понеже си нямаме брак та изобщо не съм в час
а това с традицийте много ме изкефи  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
И на моята сватба, букета го купи кумата.
Аз кумувах миналата година- съответно аз го занесох.
И в двата случая имаше и по едно по-малко букетче, аналог на  големия, ако булката ще го хвърля.
Виж целия пост
# 9
 newsm78 Аз пък 3 години след сватбата разбирам, че е трябвало кумата да купи  Mr. Green Аз си го направих сама Whistling bowuu
Виж целия пост
# 10
Букета е от кумата.
Виж целия пост
# 11
Булка не съм била, но кума, да. Та аз купувах букета тогава. Така знам, че е традецията.
Виж целия пост
# 12
О т кумата е. Когато комувахме булката си избра букета а аз го  платих
Виж целия пост
# 13
И на моята сватба, букета го купи кумата.
Аз кумувах миналата година- съответно аз го занесох.

и при мен така! Peace
Виж целия пост
# 14
Букета е от кумата.
Казваш какво искаш, тя го поръчва и купува.
Поне при мен беше така. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия