Какво ще правите като се пенсионирате?

  • 5 299
  • 135
Искам вече да съм "пенсия"  newsm09

Да си гледам мушкатото, сериалите, да клюкаря със себеподобни.....

Обаче, ей-така, да се замислим за това, което ни предстои - какво ли ще ви се прави?  newsm78
Виж целия пост
# 1
Ще ходя по къси гащи.
Ще посещавам редовно деца и внуци, но не да ги гледам, а да съм за малко и на гости  Laughing
Ще си пека сбръчкания зад*ик на плажа и ще пия sex on the beach  Laughing Но няма да правя sex on the beach, че току виж получа инфаркт от много зор  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
аз не съм кроила толкова дългосрочни планове,но понеже имам развинтено въображение си представих,как ще продължаваме да киснем в този форум,ама тогава трябва да се създаде отделна секция за баби,а мамма какво ще кажеш Grinning
Виж целия пост
# 3
Ще искам да се гушкаме с дядото и да ходим по почивки хванати за ръце...абе какви неща ме караш да мисля по това време newsm78 ЕЙ АВТОРКАТА  Crazy
Виж целия пост
# 4
Ще си купя розов кадилак и ще бръмча с него на село. Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ще искам да се гушкаме с дядото

Това най-малко си го представям - с моя дядо дотогава ще се изядем... Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Ще ходя с дъъъъълги надиплени поли, ще нося много сребърни накити, няма да се боядисвам, ще си нося косата пусната и ще водя внуците на пица\когато не чета книги с бяло вино и горнооряховски суджук+баювал с орехи\ Peace!
Виж целия пост
# 7
Бряяя, все богати пенсии се събрали тук - дано дотогава да получаваме пенсия от 1000 евро.... примерно  smile3508
Виж целия пост
# 8
от няколко месеца опявам на мъжа ми, че нямам търпение да стана пенсионер. и да ми събира пари за хубав старчески дом. ще си чета книжките, дето сега ги купувам и нямам време да ги отворя. ще се мотам без цел и за никъде няма да бързам. ще ходя на кино и няма да пропускам  премиера. всяка сутрин ще се събираме с пиятели на кафе и няма да си гледаме часовниците. дай боже, да съм в добро физическо и финансово здраве, ще пътувам много. ееехххх.....
Виж целия пост
# 9
Бряяя, все богати пенсии се събрали тук
Бъдещи, бъдещи пенсии Laughing
Виж целия пост
# 10
Ще обикалям света!    
И ще празнуваме 50 г. брак на Хаваите


 Praynig Дано да има какво да ядем и къде да спим  Praynig
Виж целия пост
# 11
Ще се преместя в къща, в някое добруджанско село, но близо до морето. Ще си навлека рокля, тип престилка, на цветенца, косата на кок, ама бабешко русо и лятото ще си копая градинката, а зимата, с книжка и винце - пред камината....не ме мислете мен, аз си имам план! Crazy
Виж целия пост
# 12
Да си гледам мушкатото, сериалите, да клюкаря със себеподобни.....
По тези критерии аз вече съм пенсия Laughing
А иначе - ще чета повече, ще обикалям по света... дай Боже. Такива неща - ще си гледам живота. Пенсия не означава да се превърнеш в баба, напротив - възможност да поживееш на нови обороти.
Виж целия пост
# 13
Ох, не знам... Rolling Eyes
Надявам се поне да не стана досадно бабе, мъмрещо младото поколение. Искам да пътувам, но се съмнявам да спестя пари  Mr. Green Сетих се за "бабетата" в "Стоманени магнолии", искам симпатично пенсионерство, театри, кина, хойкане с приятели и пикантни разкази на внучките, като станат на 15.
Виж целия пост
# 14
все още не съм се отказала да се пенсионирам на 35 години. Ще чета, ще ходя по музеи и галерии, ще пътувам. Може да се излъжа и да си купим яхта, с която да гледаме по-лесно формулата в Монако  Joy Ще работя за удоволствие и ще довърша започнатото преди 100 години изучаване на китайски  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия