Какво по ТВ не пропускате?

  • 1 639
  • 35
Много обичам да гледам телевизия. Задължително по всяко време когато съм си в къщи гледам ТВ. Интересно ми е какво гледате Вие. Кои са любимите ви предавания, игри, сериали или въобще какво най-често гледате и се опитвате да не пропуснете.
Виж целия пост
# 1
Нищичко....ама наистина нищичко няма, което да следя, гледам ТВ по максимум 30 минути на ден и то докато вечерям примерно...Единствено целенасочено бих гледала ако предварително съм си харесала някой филм, но това става 2 пъти годишно Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Не се сещам за такова нещо newsm78
Виж целия пост
# 3
Почти не гледам ТВ. Мъжа ми обаче нон-стоп зяпа- гледа всичко без сапунки.
Виж целия пост
# 4
Новините и прогнозата за времето.
Поне веднъж на ден (ако съм си в нас, де...)
Виж целия пост
# 5
Гледам новини, някои сериали, ако има хубав филм , спорт, времето и др. - като се замисля у нас ТВ работи непрекъснато  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Не гледам телевизия.
Виж целия пост
# 7
Новините и прогнозата за времето.

И аз това.
Виж целия пост
# 8
И аз съм абсолютно независима от телевизията. Чудя се на хора, които са я превърнали направо в субект в общуването. Имам такива примери около мен - хората не могат да седнат на масата да вечерят без да жумоли ТВто до тях. Ами на мен това ми променя общуването. Не благодаря. Предпочитам да чета!
Виж целия пост
# 9
Новините...
Ако дават някой хубав филм...
Напоследък следя "От местопрестъплението"  Laughing
... и по принуда гледам Дискавъри... понеже мъжът ми все това зяпа  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Няма такова нещо.
Рядко сядам, за да гледам тв, обяче за сметка на това телевизора е винаги включен, по -скоро като фон.
Виж целия пост
# 11
И у нас Новините са на почит - и по трите основни телевизии, с прещракване Simple Smile
Иначе, ако нищо не ни хване око - Дискавъри винаги е на линия Wink
Виж целия пост
# 12
 Бреей, никой не гледа телевизия  ooooh!

  Гледам  задължително в понеделник комиците при Слави, Анатомията на Грей го следя, доскоро и Световното за някой друг мач, Дискавъри когато  има филм за мумии задължително  Mr. Green  и новините, разбира се...и други, зависи какво дават.
Виж целия пост
# 13
Противно ми е да гледам телевизия  Sick Повечето програми, на които съм попадала, са предназначени сякаш за зомбирани малоумници...  Rolling Eyes Зяпам новини основно, както и Анатомията на Грей, ако се сетя.
Виж целия пост
# 14
Гледам телевизия все по рядко и по рядко.
Единственото, което следя е "От местопрестъплението".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия