Какъв съвет не бихте поискали във форума?

  • 2 117
  • 40
 Е, та това е! Аз не бих поискала съвет относно как да си кръстя детето. Иначе всичко друго ми се струва ОК. Peace
Виж целия пост
# 1
Не бих поискал съвет, за който е необходимо да се знаят всички детайли.  Понеже няма как да докладвам всички детайли.  А и няма смисъл - общо взето решенията и последиците си ги правим сами, въпреки "съветите".
Виж целия пост
# 2
Трудно искам съвети  Embarassed
По-скоро тук се дисциплинирам в избягването на даване на непоискани съвети Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Не бих търсила съвет по въпрос, който би предизвикал спорове, разгорещени, и заяждене (не че винаги може да се предвиди).
Виж целия пост
# 4
аз не бих поискала съвет какъв цвят обувки ще отиват на светло-бежовата ми рокля или какъв бански да си купя за морето
Виж целия пост
# 5
Такъв, заради който трябва прекалено да разголя душата си вероятно. Де  да знам, аз и без друго от съвето не разбирам - и да ми дават, и да не ми дават - хрумнало ли ми е да направя нещо еди си как - правя го, пък да става каквото ще.
Виж целия пост
# 6
За отношенията с мъжа ми, за това как да си кръстя детето, за сексуални проблеми..но никога не казвам никога, може толкова да ми тежи нещо, че да поискам или поне да се оплача. Общо взето избягвам прекалено интимните разяснения.
Виж целия пост
# 7
За отношенията с мъжа ми, за това как да си кръстя детето, за сексуални проблеми..но никога не казвам никога, може толкова да ми тежи нещо, че да поискам или поне да се оплача. Общо взето избягвам прекалено интимните разяснения.
Ти каза всичко вместо мен Laughing
Виж целия пост
# 8
Като Умбра +
- да ходи ли детето ми на ясла/детска или не;
- да се боядисам ли;
- да се пострижа ли;
- как да си взема заетите пари от недобросъвестни роднини;
- в кое школо да учи детето ми;
- има и още доста...
Виж целия пост
# 9
Не съм се замисляла, на моменти съм, може някой прът да питам дали да си измия зъбите тая вечер или не  Laughing акъл не ми пречи  Laughing
Виж целия пост
# 10
Как да се справя със свекървата? Въпреки 4е имам роман за писане.
И за много други неща не бих поискала съвет затова и рядко пускам тема.
Виж целия пост
# 11
Нещо във връзка със свеки  Twisted Evil, че ще ме изядат с парцалите каква съм неблагодарна   Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 12
не бих поискала съвет какъв цвят обувки ще отиват на светло-бежовата ми рокля
    И аз, 4470  също  и за името на детето и подобни... колкото и да е чудно все пак има някои по-примитивните неща, който и сама мога да решавам  smile3531
--------------------------------------
    П.С. А като ми излязат пъпки, ходя в Мтел  hahaha
Виж целия пост
# 13
м-да, това с М-тел е добре казано (според мен)...
Не знам какъв съвет не бих поискала. Мисля, че са много нещата, за които се уповавам на собствени сили и тези на моите близки.
Но, знае ли човек, какво може да му дойде до главата Simple Smile
Виж целия пост
# 14
От всякакво естество, освен за елементарни неща като лукчета, семки и пр.  Grinning

Обаче, виждам, че хората продължават да подхождат сериозно, щом и избора на специалност вече е в ръцете на Форума  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия