Как да съхраня

  • 812
  • 12
Вчера направих чеснови хлебчета и тъйкато вчера не се изядоха,днес останаха повечето ,обаче станаха суххи и твърди.Как да ги съхранявам,за да останат мекички
Виж целия пост
# 1
За 1-2 дни в найлоново пликче,за по-дълго време съм чувала,че някои хора слагат хляба в хладилника,но не съм пробвала.Ние го държим във фурната на една печка,която не ползваме.
Виж целия пост
# 2
В наелоново пликче и го вързваш здраво, защото ако влиза  въздух, пак ще станат твърди.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговорите Grinning
Виж целия пост
# 4
Във фризера хляба се запазва така, както сте го купили. Само се изважда няколко часа преди консумация newsm10
Виж целия пост
# 5
Във фризера хляба се запазва така, както сте го купили. Само се изважда няколко часа преди консумация newsm10

Не става ли сух и на трохи?  newsm78

Ифа, ако имате микровълнова печка - пусни хлебчетата за няколко секунди да се сгреят, стават меки като памук.
Виж целия пост
# 6
Аз мисля днес като вечеряме  да ги пробутам Laughing но преди това ще ги загряе на парти грила,че нямам микровълнова
Виж целия пост
# 7
В наелоново пликче и го вързваш здраво, защото ако влиза  въздух, пак ще станат твърди.
И аз така правя. Peace
Виж целия пост
# 8
Ифа, ако имате микровълнова печка - пусни хлебчетата за няколко секунди да се сгреят, стават меки като памук.

Меки, ама трябва да се изядат буквално горещи, че после стават камъни  Peace
Виж целия пост
# 9
Във фризера хляба се запазва така, както сте го купили. Само се изважда няколко часа преди консумация newsm10

Не става ли сух и на трохи?  newsm78

Ифа, ако имате микровълнова печка - пусни хлебчетата за няколко секунди да се сгреят, стават меки като памук.

Не. Само  2-3 часа преди ядене трябва да го извадиш да се размрази на стайна температура.
Виж целия пост
# 10
Аз увивам в прозрчно фолио и в кутия. После, преди консумация, могат да се затоплат във фурната. В микровълновата верно трябва да се ядат бързо, стават отврат след няколко минути  Sick
Виж целия пост
# 11
Как ме гледа умно това пиле newsm53. Много е чаровно
Виж целия пост
# 12
Как ме гледа умно това пиле newsm53. Много е чаровно

Ахаха, как ме разсмя, сутрешно  Laughing
Сори за офф-а!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия