Има ли някой ползвал антицелулитния сапун на Refan?

  • 2 560
  • 16
... и отзиви Hug
Виж целия пост
# 1
Аз си купих такъв с зелен цвят-антицелулитния, но да бъда чесна така си стои почти не съм го  ползвала.Чакам и аз отзиви, току съм започнала пак да се мия с него.
Виж целия пост
# 2
Аз съм си купувала няколко пъти и според мен има ефект.
Поне при мен видимо се позаглади кожата. И стана много приятна  на пипане. Peace

Виж целия пост
# 3
Днес ми подариха комплекта-гел, крем и сапун, почвам от днес, гела -сутрин, крема-вечер, миенето- със сапуна. Hug
Виж целия пост
# 4
Ползвала съм го и съм много доволна. В него има някаква естествена гъба, която много добре отстранява мъртвите клетки. Добре, че ми напомнихте да си взема пак.
Виж целия пост
# 5
Във вторник ходих до" Цум", и го гледах.Що не си го взех smile3555При първа възможност ще си го купя.Ако не помогне, поне няма да навреди.
Виж целия пост
# 6
аз съм го ползвала и не мога да кажа,4е има някакъв ефект от него.
За мен лично е като обикновен сапун с ексфолираща гъба към него,но може би трябва да  се използва в комбинация с кремовите им.
Виж целия пост
# 7
Питам ви, защото си го купих вчера, просто до сега не съм го зябелязвала  Whistling. А как точно се използва?
Виж целия пост
# 8
Питам ви, защото си го купих вчера, просто до сега не съм го зябелязвала  Whistling. А как точно се използва?
Търкаш енергично и по-продължително от страната на гъбата там, където имаш целулит. Редовно го ползвам, но освен че добре ексфолира, друго не мога да кажа, целулита си ми стои всичкият. По принцип харесвам техните сапуни и си ги използвам от доста време, но не се надявам на чудеса.
Виж целия пост
# 9
Въпреки че си го взех след доста хвалби, аз не останах очарована хич. Освен, че ексфолира не както на мен ми се ще - тоест по-скоро драска, и кожата ми е страшно суха след това. Изхвърлих го почти целия.  Confused
Виж целия пост
# 10
И аз съм го ползвала,но ефект -нямаше...освен ше ексфолира хубаво,и 4е кожата ти е гладка целулита не намалява...Според мен трябва да се ползва допълнително и крем...но борбата с целулита е жестока Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
страхотен е  Peace
Виж целия пост
# 12
А колко парички струва и от къде може да се купи.
Виж целия пост
# 13
Сапуна  като самостоятелно използване е кръгла нула.А се топи скоростно, само 2-3 дни съм го ползвала и вече е на изчезване, не си струва според мене.
Но се мажа сутрин и вечер с крема и гела, доволна съм.Явно трябва време, но кожата ми е толкова хубава откакто мажа с  2-те неща, че чак не ми се вярва. Flutter
Виж целия пост
# 14
А колко парички струва и от къде може да се купи.

Аз го купих за 3.40 лв., обаче найстина много бързо се топи Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия