А зълвите....?

  • 3 862
  • 65
А сега кажете как сте с отношенията със зълвите?
Виж целия пост
# 1
Засега сме в много добри отношения Mr. Green
Виж целия пост
# 2
 Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick
Виж целия пост
# 3
Ей, не мога да я гледам. wait Rage
Ще я отцепя някой ден, честно ви казвам. fight Hands Fist
Виж целия пост
# 4
Нямаме отношения.Живеем на разли4ни континенти! Mr. Green
Виж целия пост
# 5
много се обича ме,
щ'то то не се виждаме!! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
кое беше зълва че ги бъркам с етърва newsm78 Embarassed
Виж целия пост
# 7
Зълва ми е прекрасен човек и моя много добра приятелка.С нея се разбирам по-добре,отколкото със сестра ми.Абе от една порода сме си,както казва мъжа ми. Laughing
Виж целия пост
# 8
smile3515 smile3515 smile3515
Виж целия пост
# 9
Нямам зълва Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
 newsm11
Виж целия пост
# 11
Аз май съм най-зле, че съм с 2 зълви.
Малката е много готина - страшно точен човек, много е свястна и деликатна. С нея можеш спокойно и разговор да проведеш, и на подкрепа да разчиташ, изобщо харесвам я доста (даже известно време сме живели заедно и щом това не ми промени мнението... говори достатъчно  Heart Eyes).
Голямата е "на всяка манджа мерудия", все всичко знае, все се меси и т.н. Не ми е първа любимка, но пък в компания с нея е весело (голяма купонджийка е). Просто не си говорим и гледаме рядко да се срещаме, за да не се дразним  #Cussing out. Пък и в следващите няколко години ще сме в следното състояние:
Нямаме отношения.Живеем на разли4ни континенти! Mr. Green
и ще сме в прекрасни отношения  Wink.
Виж целия пост
# 12
Засега сме в много добри отношения Mr. Green

и ние така!  Peace
Виж целия пост
# 13
От как кака ме разкри и публично ме описа във форума преди няколко дена, не смея да й се мяркам пред очите... Mr. Green




(шегичка, зълва нямам)
Виж целия пост
# 14
имам зълва, различни сме, много различни, но мисля се стараем и намираме общи теми и занимания, не сме длъжни да се харесваме и това му е хубавото.
За едно съм й завинаги благодарна, дойдоха за четворка белот, че ми се беше стегнало сърцето, пък можеха да си изкарат някъде и по-весело
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия