Въпрос за консервните кутии...

  • 1 497
  • 15
От снощи не ме оставя една мисъл, по време и след сватбата на едни приятели...
Я кажете, мили мами, какво е скрито като символ в тракащите празни консервни кутии закачени за колата на младоженците?
Виж целия пост
# 1
Не зная, това съм го виждала само по американските филми + надпис "Just Married" май така се пишише
Виж целия пост
# 2
Да, понеже се отказахме от много традиционни ритуали в името на американските/ забравихме разбулването на булката от свекървата и го заменихме със свалянето на жартиерата и още куп такива /...Та затова ми беше интересно???
Виж целия пост
# 3
Според мен се връзват, за да вдигат шум.......
Или символизират  консервите , които ще изядат заедно в бъдеще....горкият младоженец .........
Виж целия пост
# 4
Аз пък винаги съм свързвала този ритуал с израза "вързах ти тенекия".
Виж целия пост
# 5
Аз пък винаги съм свързвала този ритуал с израза "вързах ти тенекия".
Ами и аз си го помислих,ама не става , след като са казали вече"Да" и са си ударили парафите...?!
Другото предположение от седящите на масата беше " немотията да бяга след тях и да не може да ги стигне"
Виж целия пост
# 6
гръм и трясък, да прогони лошите духове си мисля аз
Виж целия пост
# 7
За мен е привличане на вниманието- да видят хората, че току що си се оженил и да се радват заедно с теб. Или пък да те оплакват  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Че са оставили боклука зад себе си и от тук нататък, само цветя и рози, ама от друга страна, пък може да се приеме, че ще си го влачат цял живот вързан на гърба Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Сватбата на която си била, е била с такива кутии, вързани след колата на младоженците ли?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
За мен е привличане на вниманието ...

И аз така мисля, нещо като нашите клаксони  Crazy Laughing
Виж целия пост
# 11
За мен е привличане на вниманието ...

И аз така мисля, нещо като нашите клаксони  Crazy Laughing


Ние нямахме клаксони, или кутии. Колкото по-тихо, толкова по-добре, мисля аз.....
Виж целия пост
# 12
Сватбата на която си била, е била с такива кутии, вързани след колата на младоженците ли?  Rolling Eyes
Да. Бубе, и точно за това ми стана чудно и се питах, какво ли символизира?!
А пък за пукотевица имаше и фейерверки чак.
Виж целия пост
# 13
Сватбата на която си била, е била с такива кутии, вързани след колата на младоженците ли?  Rolling Eyes
Да. Бубе, и точно за това ми стана чудно и се питах, какво ли символизира?!
А пък за пукотевица имаше и фейерверки чак.

Лудницаааа  Crazy
Виж целия пост
# 14
Че са оставили боклука зад себе си и от тук нататък, само цветя и рози, ама от друга страна, пък може да се приеме, че ще си го влачат цял живот вързан на гърба Mr. Green

 hahaha Joy

Това ми хареса
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия