пада ли ви косата след раждането?

  • 4 344
  • 61
преди 2 седмици родих и се чудя дали ще почне да ми пада косата и кога?
през бременността косата ми се сгъсти и сега е много хубава, никога не е била толкова дълга.но ме е страх от косопад, даже вече си взех специален шампоан на Дюкрей.
Виж целия пост
# 1
и аз така бях но сега ми пада адски много
Виж целия пост
# 2
Започна някъде 2-3 седмици след раждането. Никога преди бременността не съм имала по- хубава, гъста и лъскава коса. И не вярвам пак да имам. Е, за още някои 9 месеца може би  Grinning
Виж целия пост
# 3
Да,падаше ми.Доста при това,но поне за кратко.
Виж целия пост
# 4
през бременността косата ми се сгъсти и сега е много хубава, никога не е била толкова дълга.но ме е страх от косопад

За всичко са виновни хормоните WinkПрез бременността косата не е падала и после като почне да се сменя,което е напълно нормално,ти се струва,че ще ти окапе цялата...Спокойно,това е за 3-4 месеца,при всеки е различно - при мен,за около 2,5,сега е ОК.Можеш все пак да я подхранваш с разни маски и шампоани,да пиеш таблетки,но съобразени с кърменето,ако кърмиш.Аз не съм правила нищо по-специално и ефектът беше същият като при приятелки,които полагаха доста грижи за своите коси...както казах вече,за всеки е индивидуално Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Защо никой не ползва бутона ТЪРСЕНЕ?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Защо никой не ползва бутона ТЪРСЕНЕ?  newsm78

Защото е по-лесно направо да се пише,май...
Виж целия пост
# 7
преди 2 седмици родих и се чудя дали ще почне да ми пада косата и кога?
през бременността косата ми се сгъсти и сега е много хубава, никога не е била толкова дълга.но ме е страх от косопад, даже вече си взех специален шампоан на Дюкрей.

Аз много се надявах да не ми пада косата след раждането, защото също като твоята ми беше станала много хубава по време на бременността. Но след около 4-6 месеца, вече не помня точно, започна косопада....Все още си пада. Вече не знам дали е от раждането все още, или е сезонно....но си пада.Слава Богу поне не е толкова силен, както в началото.....


Има и жени, на които не им пада косата. Дано да си от тях  Peace
Виж целия пост
# 8
беб4ето ми е на почти 4 месеца и ега започна да ми пада, но  си мисля че е нормално!
Виж целия пост
# 9
Започна да пада 4 месеца след раждането. За около 3-4 месеца се нормализира положнието.
Виж целия пост
# 10
Косата се сипе  като дъждец наесен. Маски, ампули, сега опитвам отвара коприва, май по-добре
Виж целия пост
# 11
Падаше ми , но за кратко. Не съм правила нищо по-специално, оправи се сама.
Виж целия пост
# 12
Не ми е падала, следродилния косопад не е задължителен.
Виж целия пост
# 13
не
всъщност никога не е падала Whistling,никакви специални грижи не полагам.
едва вчера направих маската на деси,но защото искам да порасне.
Виж целия пост
# 14
Падаше ми , но се нормализира.
Сега нямам проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия