бременност и кожни образувания

  • 788
  • 5
Момичета, през последните месеци от бременността ми забелязах, че по кожата ми на някои места започнаха да излизат съвсем дребнички кожни образувания. Представляват нещо като супер  мънички брадавички, кат онякои са се пигментирали /като бенки/. Излязли са най-вече в зоната на шията.
Моля ви споделете дали и вие сте имали такива неща и дали след раждането са се оправили сами /или сте прибегнали до козметична/хирургична намеса/? /много ме дразнят Sad #2gunfire/
Виж целия пост
# 1
Аз бях по същия начин. Имай впредвид, че по време на бременност имунната система е все пак в стрес. Ще свикнеш и след като родиш ще ти ги обгорят кожните доктори. Не се притеснявай.
Виж целия пост
# 2
При мен се появиха и при двете бременности по корема и гърдите, изчезнаха си сами.
Виж целия пост
# 3
и аз имах и при двете бремености.Първия път изчезнаха сами,сега още кърмя ,но понамаляха.Приятелка отиде да си ги гори станаха по-зле.Имай  търпение ще се махнат.
лека бременост и раждане   bouquet
Виж целия пост
# 4
И при мен се появиха в областта на шията, след раждането започнаха да изчезват сами, не съм им правила нищо. Сега почти 5 месеца след като родих са останали съвсем малко. Ще изчезнат от само себе си, не се притеснявай  Grinning
Виж целия пост
# 5
Ох, и аз имам такива по шията и под бюста и се притесних, че цял живот ще си ги нося... Cry Благодаря ви, мамчета, че ме успокоихте, дано наистина се махнат, след като родя Praynig

Мерси за хубавката новинка! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия