и аз видях двете чертички!!!!

  • 1 463
  • 23
здравейте момичета, искам и аз да се  похваля с три положителни теста за бременност!!!!досега само влизах и четях във форума, но едва сега се осмелих да пиша и да  се похваля с хубавата новина!понеже съм суетна, не съм казала още на никого, само приятелят ми знае. изчаквам 14 ден от закъснението на цикъла ми, за да ме види гинеколог на ехограф, понеже личната ми лекарка ми каза, че по-рано нямало нищо да се види....вие кога казахте на близките си за щастието, което ви се случва?
Виж целия пост
# 1
4естито и лека бременност pregnant.аз им казах веднага като разбрах
Виж целия пост
# 2
Честито и леко бременеене!  bouquet
Виж целия пост
# 3
благодаря ви, момичета!!!при вас кога бе потвърдена бременността ви от гинеколог, на коя дата от закъснението на цикъла?кога се чува сърдечна дейност?
Виж целия пост
# 4
5 седмица от последната менструация сарде4ната деиност се видя 8седмица
Виж целия пост
# 5
оххх, колко съм нетърпелива...не знам как 6те изчакам до четвъртък.... Laughing
Виж целия пост
# 6
Честито и лека бременност!
И ние споделихме хубавата новина веднага щом разбрахме! preggo
Гинекологът ми беше казал да изчакам седмица закъснение на цикъла и да го посетя - тогава разбрахме със сигурност, че ще си имаме бебе!
Не си спомням кога чухме сърчицето  Embarassed
Виж целия пост
# 7
аз все още не смея да се зарадвам както трябва, въпреки, че съм сигурна на 99%, че съм бременна, след 3 положителни теста, закъснение от 10 дни/при положение, че цикълът ми е много точен и редовен/, гърдите ми са много болезнени и ги усещам понаедрели Simple Smile
Виж целия пост
# 8
...понеже съм суетна, не съм казала още на никого, само приятелят ми знае. ...


Честито   bouquet. Ти от радост си взела да бъркаш и  значението на думите Mr. Green. По принцип съм против суеверията, но всеки решава за себе си.
Виж целия пост
# 9
Честито   bouquet
Виж целия пост
# 10
Честито и от мен! Лека бременност и спокойствие Wink
Виж целия пост
# 11
Честито и от мен и леко бременеене! Simple Smile   bouquet
Аз пък още не казвам. Simple Smile Знаят само 3-4 човека и той най-близките! Simple Smile
Виж целия пост
# 12
wish, nali i ti si v otbora na martenskite mai4eta?poneje az sym ot skoro tuk i ne sym mnogo naqsno s pravilata, no ne e li redno da si otvorim otdelna tema za martenskiq otbor ot bremelinki?
Виж целия пост
# 13
Честито  Мила, почакай малко преди да кажеш .... ако щеш и от чисто суеверие Grinning Успех
Виж целия пост
# 14
Честито!!!   Hands Clap  Hug
Леко и безпроблемно бременеене!!!    bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия