Искам мнения относно: (сестра-кръстница)

  • 3 398
  • 55
Ако сестра ми стане кръстница на дъщеря ми. Извинявам се ако темата не е за тук. Тя е човека, който след мен най- много се грижи за дъщеря ми. Когато съм уморена я взима да я гледа. Миналата година я гледа сама почти месец (правехме голям ремонт, а детето беше на 7мес.). Първо на нея казах че съм бременна и много се радваше. Също така само тя знаеше че ще раждам въпросния ден. Въобще много ми помага, че те родителите на съпруга ми не са я гледали колкото сестра ми. И като признание за всичко това сега ми се върти идеята в главата да я помоля тя да е кръстницата. А вие на какво мнение сте? Греша ли?
Виж целия пост
# 1
от християнска гледна точка не мисля, че има проблем. да бъдеш поканен за кръстник, както и за кум, е голяма чест за поканения. и признание също. спред това, което си написала, мисля, че е много подходящо именно сестра ти да бъде кръстница на детето ти.
Виж целия пост
# 2
Защо не! При тези чудесни взаимоотношения помежду ви  newsm10
Виж целия пост
# 3
И аз така мисля, но реших да искам мнения, защото отстрани се вижда по друго. А пък и сигурно щ есрещна съпротива, но не от страна на съпругът ми.
Виж целия пост
# 4
На двете ми деца е кръстница моята първа братовчедка.Винаги сме били близки с нея,освен това семейството и/родителите и/ ни помогнаха в много труден момент-платиха операцията на дъщеря ни,а ние по-късно им върнахме парите.Това никога няма да го забравя.Да я поканя за кръстница беше най-малкото,което можех да направя!
Виж целия пост
# 5
Страхотно решение  newsm10
Виж целия пост
# 6
Разбира се, че няма проблем Peace
Виж целия пост
# 7
Да,защо не!
Виж целия пост
# 8
Решението  е изцяло твое (освен, ако не е проблем в църквата, че ти е сестра newsm78)  . В случая е доста разумно!  Peace
Виж целия пост
# 9
Няма проблем.  Peace
Виж целия пост
# 10
съпругът ми е кръстник на детето на брат си, а сега като кръщаваме малкия, ще поканим неговия брат му за кръстник, така че няма проблем! сестра ти сигурно много ще се зарадва!
Виж целия пост
# 11
Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Peace
Виж целия пост
# 13
Какво по-хубаво от това?Давай не се чуди. Peace
Виж целия пост
# 14
Няма проблем  Grinning сестрата на моята майка ми е кръстница  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия