темата за къщите...

  • 11 183
  • 81
...вероятно е потънала много назад, предполагам и че е станала огрооооомна (последните няколко дни, признавам, не съм я поглеждала).

изпълнявам си обещанието:
тук има снимки на част от дома ми: кухня, трапезария и хол
http://community.webshots.com/album/552413450OnIMnL

баните и спалните - като ги сложа в ред  Embarassed
Виж целия пост
# 1
Zdravei yanita, gotina i uiutna kushta HARESVA MI SINIOTO!!! NA men nali neshto mi se CHERVENEE apartamentchenceto....  newsm10 newsm10
 
 
Виж целия пост
# 2
Яни, домът ти е страхотен! Peace Наистина много уютен изглежда! Hug
Виж целия пост
# 3
Прекрасен дом, Яни! Браво!  Grinning
Виж целия пост
# 4
Ау че ти е хубаво момиченцето Маргарита !!!Пу ..пу да не и уроки ..да ти е жива и здрава !!!
Виж целия пост
# 5
Страхотна е! Hug
Виж целия пост
# 6
всъщност на мен не ми изглежда съвсем уютно, с изключение на кухнята. липсват ми картини и килими, но все не мога да се реша.
Виж целия пост
# 7
Янита, домът ти е чудесен   bouquet
Виж целия пост
# 8
Имаш чудесен дом - браво! На мен ми остава само да си мечтая нашата къщичка да бъде годна за жевеене там по-скоро!
Виж целия пост
# 9
Янита, невероятен фен на синьото си! Laughing
Виж целия пост
# 10
Янита, невероятен фен на синьото си! Laughing
ооо, ти нищо не си видяла! чакай да стигнем до детските стаи!
виктория си поиска ярко жълти стени, мебели в синьо и жълто и тъмно сини пердета. сега иска и балдахин, но още не сме го измислили дали да е син или жълт   newsm78

габриела пожела сини стени, син мокет и сини мебели (разнообразихме ги с няколко вратички в екрю). пердетата й са същите като на кака й, но в жълт цвят. и тя замрънка за балдахин...

и едната от баните е синя...

а свекър ми до последно не вярваше, че ще направим синя кухня. накрая въздъхна и за 8 март ми подари ей тази ваза долу, в ъгъла:

http://community.webshots.com/photo/552413450/2720076730044214055tGCPgn
Виж целия пост
# 11
Супер Ви е къщичката! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 12
Янита ша ти дода на гости  smile3534
И мен ме чака ремонт... след тайфуните Дияна и Харитон (котарака).
Виж целия пост
# 13
Какво мислите, при толкова много синьо, как да подходя към килимите? От снимките се вижда, че има много гол под и ми се иска да сложа нещо например под и окло масата в хола, пред камината...абе да скиря част от голия под, за да изглежда по-уютно?
Дали обаче да са в синьо и килимите? Или в ненатрапващо се светло бежово/екрю? Или нещо друго  newsm78
Виж целия пост
# 14
Момичета, започваме ремонт, бихте ли ми казали къде сте си правли кухните, за колко време изпълняват поръчката? Имате ли идея къде се правят качествени, но не толкова скъпи кухни?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия