На кого предпочитате да кръстите детето си?

  • 5 353
  • 135
Аз кръстих моя син на свекъра ми.
Виж целия пост
# 1
На никой.
Виж целия пост
# 2
аз на нито един от тези отговори - на вуйчо ми
трябва да сложиш още опции за гласуване - на друг и на никой
Виж целия пост
# 3
Винаги към казвала че ще го кръстя на себе си- още от малка - да няма после сръдни.
С таткото се бяхме спряли на Валентин и Калоян- като родих и той ме попика как ще го кръстим- казах Валентин
Така че стана добре- хем на мен, хем на него- аз съм Венета , а таткото Цветелин/ а й официално станахме гаджета пред хората точно на Св. Валентин...та и това е повод май Rolling Eyes/
Виж целия пост
# 4
Вече я кръстихме. На никой.
Виж целия пост
# 5
на никого. Peace
то си е отделен човек. няма сми да му вменявам някаква прилика с разни хора при положение, че то не може да ми каже иска ли или не.
Виж целия пост
# 6
На никой не е кръстена. Хареса ни името.
Виж целия пост
# 7
дъщеря ми е кръстена Михаела-на Арахангел Михаил,така ми харесваше,макар че свекървами си мислеше че е на нея понеже тя е Мария-не че не съм и казвала че Михаела си е кръстена на НЕЯ СИ ,АМА КОЙ МЕ ЧУВА,синът ми се казва Огнян и е кръстен на тати Огнян Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Със съпруга ми решихме да не кръщаваме децата на когото и да било от родата - да няма обидени и огорчени.
Виж целия пост
# 9
На никого Naughty
Виж целия пост
# 10
 На свекървата.
Виж целия пост
# 11
Бих казала- който както усеща нещата - така да направи.. Рая е кръстена на себе си и се надяваме със съпруга ми един ден да е щастлива с това име! Но не е нужно да се робува на предразсъдъци - първото на свекъра, второто- на мама - обичайната практика...
Виж целия пост
# 12
на майор Деянов от "На всеки километър", да е чаровник като бате Серго  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Пак ли тая тема.....На никой. Както беше писала една съфорумка, кръщавам на някой само срещу нотариален акт. Grinning
Виж целия пост
# 14
Първо дете -на никой .Второ дете -на свекър ми ,пак не се брои ,защото не било цялото име . Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия