рожден ден

  • 512
  • 4
Здравейте мили майки, а може и татковци : Simple Smile
малкия ми син навършва 4 години и подаръка, който си поръча бе "орел с копче'' , който на всичкото от горе трябвало да има батерии и да лети. ПОМОГНЕТЕ!!! Къде мога да намеря нещо подобно. Поне доколкото се порових из интернет не намерих категория играчки- животни, освен плюшени.
Виж целия пост
# 1
От кой град си?
Виж целия пост
# 2
Здравейте мили майки, а може и татковци : Simple Smile
малкия ми син навършва 4 години и подаръка, който си поръча бе "орел с копче'' , който на всичкото от горе трябвало да има батерии и да лети. ПОМОГНЕТЕ!!! Къде мога да намеря нещо подобно. Поне доколкото се порових из интернет не намерих категория играчки- животни, освен плюшени.

Има много хубав форум "Нашите деца", където обсъждаме неща от този род  Peace

Наистина, трябва да кажеш от кой град си, за да помогнат мамите от там  Wink
Виж целия пост
# 3
Той, за да го е поискал, все трябва да го е видял някъде, си мисля аз Wink Покрай вас някъде трябва да има... в магазините, където влизате заедно...
Виж целия пост
# 4
Извинете, че не се представих както трябва. Живеем в Хасково. А що се отнася до това дали е видял подобна играчка, мисля, че не е. Не знам от къде го измисли този орел. Той по принцип обича животните и вече сме събрали доста голяма част от животинското царство. Може би от някое анимационно филмче му е дошла някаква идея, която е модифицирал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия