Фолкпевиците напълно се уеднаквиха

  • 1 477
  • 17
Напоследък все по-често се обсъжда колко еднакви станаха голяма част от попфолк звездите.
Задължителни атрибути на певиците станаха голямата руса коса с присадени кичури, големият силиконов бюст и характерните сценични тоалети, голяма част от които се пазаруват от секс магазинчета. До такава степен ни се набиват в очите тези свръхжени, че понякога ни домилява за уютната и несъвършена женственост на първите им години в шоубизнеса, когато, макар и не толкова съвършени, изглеждаха привлекателни и най-вече РАЗЛИЧНИ.

Какво мислите по този въпрос?
И коя фолк певицА СПОРВЕД ВАС ИЗГЛЕЖДА НАЙ-ЕСТЕСТВЕНА И НЕПРИНУДЕНА ДОРИ И С ПОВЕЧЕ ГРИМ И ПРИЧЕСКИ? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не ги следя от близо, защото нямам кабелна (и интерес  Mr. Green) но от списанията съм останала с впечатлението, че са 50:50 блондинки и брюнетки  newsm78

Мислех си, че Анелия изглежда естествена, но като й гледах първия клип забелязах, че няма нищо общо  Laughing може би Вероника изглежда най-етествена (след като махна русото)  newsm78
Виж целия пост
# 2
По този въпрос се изписа много във форума.
Моето лично мнение, че техните почитатели изискват тази им визия.
Не съм почитател на фолка като цяло, но ми харесва Анелия.
Виж целия пост
# 3
В Преслава има нещо. Не изглежда пошло.
Виж целия пост
# 4
освен Вероника,
смятам и Райна за доста естествена Peace
Виж целия пост
# 5
Задължителни атрибути на певиците станаха голямата руса коса с присадени кичури, големият силиконов бюст...

да не забравим и нищожния мозък, че ще се обиди, ако не го споменем.

сега очаквам да се изпишат поне 15 страници, та да си оправдаем
името, че сме чалга-поколение.

Виж целия пост
# 6
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry
Виж целия пост
# 7
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry


Хахаха, може самата авторка да ни е на гости  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
ивана преди:

ивана сега:

никва промяна...само 20 кг отгоре...
Виж целия пост
# 9
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry

Еее, остай мичето да мисли самостоятелно  Crazy
Виж целия пост
# 10
... никва промяна...само 20 кг отгоре...

Че това малко ли е, да не мислиш, че е лесно да качиш 20 кила  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Това го пейстна от тук нали??Мисля че можеше поне да споменеш страницата или един линк, например Angry

Еее, остай мичето да мисли самостоятелно  Crazy
rotfImbo
Виж целия пост
# 12
Не ги познавам поименно (само това ми трябва!).  Mr. Green
Всичките, които съм мярвала, ми приличат на травестити.
Виж целия пост
# 13
... никва промяна...само 20 кг отгоре...

Че това малко ли е, да не мислиш, че е лесно да качиш 20 кила  Crossing Arms
Голям зор е.И тежи после.Тва си е постижение. Laughing
Виж целия пост
# 14
Да, Преслава изглежда естествена и въпреки това нейния " некоригиран" бюст ми идва в повече. Въпрос на  естетически вкус.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия