Такъв мач не е имало!

  • 2 421
  • 33
Гледате ли на стадион "Васил Левски" какво става?!Привържениците на Левси издъниха отбора си!Какви са тез бомби по полицаите, какво е това чудо.Те направо си закопаха отбора....и ако това е агитка.Заслужават полицаите да ги понабият хубаво!
Виж целия пост
# 1
това гледам и аз
все да намерим с кво да се прочуем
пуу
срам ме е
Виж целия пост
# 2
Малка поправка - стадионът е " Георги Аспарухов"! Naughty
Виж целия пост
# 3
Няма такъв спорт, няма и няма... Що на тенис мачовете не правят такива изтъпления...

Мъжът ми беше там, сега пие бира някъде...като се върне, ще разказва..
Виж целия пост
# 4
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink
Виж целия пост
# 5
Хич и не се смайвам от държанието на тези диваци. На устата ми е нещо по-силно и нецензурно...

Но всеки отбор си заслужава публиката, това е....
Виж целия пост
# 6
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink
и моя е там, но е полицай и аз виждах как точно върху неговия взвод мятат бомби и седалки........сега не си вдига телефона...............ще се поболея докато си дойде :: Praynig Cry Cry
Виж целия пост
# 7
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink
и моя е там, но е полицай и аз виждах как точно върху неговия взвод мятат бомби и седалки........сега не си вдига телефона...............ще се поболея докато си дойде :: Praynig Cry Cry


Дано всичко е наред!  Praynig
Ужасно племе са тези от агитките...
Виж целия пост
# 8
И моя мъж беше там - чакам го да си дойде Wink
и моя е там, но е полицай и аз виждах как точно върху неговия взвод мятат бомби и седалки........сега не си вдига телефона...............ще се поболея докато си дойде :: Praynig Cry Cry

Пиши като се прибере  Praynig
А инак по темата   smile3505
Виж целия пост
# 9
Ех, ех, ех... Все едно за първи път гледате мач, бе хора  ooooh!
Такива мачове е имало много, ще има и в бъдеще, не само у нас, ами и по целия свят.
Отборът ще си понесе наказанието. Агитките няма да поумнеят, а в един хубав ден лумпените изобщо няма да бъдат допускани до стадионите, както е в Англия  Peace

И моят мъж беше там, чакам си го и аз  Simple Smile

Важното е, че Левски победи  newsm44

Виж целия пост
# 10
Ех, ех, ех... Все едно за първи път гледате мач, бе хора  ooooh!
Такива мачове е имало много, ще има и в бъдеще, не само у нас, ами и по целия свят.
Отборът ще си понесе наказанието. Агитките няма да поумнеят, а в един хубав ден лумпените изобщо няма да бъдат допускани до стадионите, както е в Англия  Peace

И моят мъж беше там, чакам си го и аз  Simple Smile

Важното е, че Левски победи  newsm44


да, но по целия свят са инцидентни случаи, докато у нас са единични случаите без такива ексцесии
Виж целия пост
# 11
Челси, какво трябва да се прави в такива случаи; да се скача от кеф и радост, като гледаме тези простаци ли?

Изразяваме нашето отношение, възмущаваме се...

А и доколкото си спомням коментара на Крум Савов :На повече от 400 мача съм присъствал, но такова нещо не съм виждал".....
Виж целия пост
# 12
да, но по целия свят са инцидентни случаи, докато у нас са единични случаите без такива ексцесии

За съжаление е така, но се надявам това да се промени в близките години. Правят се досиета на всички лумпени и изобщо не се допускат до стадиона, това е начинът!
Виж целия пост
# 13
Челси, какво трябва да се прави в такива случаи; да се скача от кеф и радост, като гледаме тези простаци ли?

Изразяваме нашето отношение, възмущаваме се...

А и доколкото си спомням коментара на Крум Савов :На повече от 400 мача съм присъствал, но такова нещо не съм виждал".....

Аз също съм възмутена, кофти ми е, но избощо не съм изненадана, явно съм гледала много повече мачове от Крум Савов.
Виж целия пост
# 14
Абсолютно съм съгласна с Челси, че наш'те тъй наречени футболни хулигани ряпа да ядат пред италианци, англичани и испанци.  ooooh!
И на мен подобни "прояви" не са ми по вкуса, на за съжаление не са рядко срещани. Тъпото е, че тези уж фенове не могат да се светнат, че си закопават отбора. Батков яко ще го ръснат сега.  Confused

Челси, то май всеки е гледал повече мачове от Крум Савов, да бяха взели Сашо да коментира, щеше да им обЯсни как стоят нещата.  Wink

Вчера бяхме на РД и гледахме мача без звук, та ако може някой да ми каже за какво беше цялата простотия, че не разбрах, при положение че Левски водеха.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия