бременност с две матки

  • 1 241
  • 9
Здравейте.Аз съм на 28 години от Бургас.Преди 3 години ми поставиха диагноза-две матки(съответно с две шийки).След няколко години неуспешни опити да забременея чудото стана.В момента съм бременна в 16г.с.Засега няма проблеми,но в случаи като
моя, обикновенно проблемите идват през 2-ри триместър и по-нататък.Страхувам се ,
дали ще успея да износя бебето си докрай.Ако има жени с моя проблем ,моля споделете
своя опит ,защото такива случаи са много редки ,а информацията доста оскъдна.
Виж целия пост
# 1

За съжаление, това което съм чела не е много добро Sad Силно ти ситскам палци при теб всичко да е наред! Успех!
Виж целия пост
# 2
Миличка, стискам ти палци всичко да е наред ! За първи път чувам за такова явление, нямам никава информация по въпроса, но надявам се всичко да е нормално:-)
Да знаеш, след като си забременяла, това е един вид 'дар' , значи нещо ти се дава, получаваш...
Не мисли какво лошо ставало в такива случаи, защото за всяко правило си има изключения!

Пак ти казвам- КУРАЖ, УСМИВКИ, защото на бебчо му трябват положителни емоции и стискам палци Hug
Виж целия пост
# 3
И аз стискам палци всичко да мине наред
Пусни търсачката,въпреки че съм сигурна че много си изчела по темата,но може да попаднеш на тема от форум за същия проблем
Успех Peace
Виж целия пост
# 4
Аз съм с еднорога матка и също имах лоши прогнози. Повечето лекари ми казваха, че ще съм голяма късметлийка ако успея да задържа до 7-мия месец ooooh! И двете си деца родих с планово секцио в 9-ти месец Hug Вярно, с ниско тегло бяха- нямаше място да се развиват и бяха спряли да растат, но си наваксаха след раждането.
Само бъди спокойна и не се притеснявай. Вярвай, че ще успееш Peace След няколко месеца ще прегръщаш бебето си  bouquet
Виж целия пост
# 5
Стискам ти палци! Hug
Колкото по-малко се притесняваш, толкова по-добре за бебето!
Виж целия пост
# 6
Eheee ne se pritesnqvai Wink. Az imam priqtelka sus su6tiq problem kato tvoq. Bremennost s dve matki e naistina mnogo rqdko sre6tano,dori neinata ginekolojka za pruv put i se slu4i da ima klientka s takuv slu4ai(tova go bila 4ela samo v u4ebnicite). Znam samo,4e sled kato zabremenee6 trqbva da se pazi6 malko pove4e i nedei da se pritesnqva6!!! Misli samo optimisti4no i 4e vsi4ko 6te e nared,za6toto nie horata sami si predizvikvame lo6ite ne6ta,koito ni se slu4vat!!! Tui 4e smelo napred i nqma da ima6 nikakvi problemi Wink..........Uspeh i mnogo 6tastie ti jelaq Peace
Виж целия пост
# 7
здравей!имам една приятелка със същият проблем.първото си дете го износи без никакви проблеми-само кадето трябваше да ражда секцио(мисля че и на теб ще ти кажат същото).а вторият път-от 2 матки забременя извънматъчно.даже се бяхме улучили заедно в болницата миналата година и лекарите бяха се учудили много как така от 2 матки е забременяла извънматъчно.надявам се да нямаш никакви проблеми!!! newsm10 newsm10 newsm10
леко бременеене.
Виж целия пост
# 8
Здравей, при мен нещата са почти същите само, че матката ми е двурога и с една шийка , но е толкова разделена че на практика са две. Освен това  е в комбинация с поликистозни яйчници, но вече имам две момченца въпреки, че никой не вярваше, че ще износя и родя по нормален начин. Първото си бебе го износих и родих нормално след като 5 години го "правихме", а второто го родих преждевременно преди месец в 33 г.с. и още не са го изписали, но слава богу след всички перипетии вече е добре. Важно е да лежиш да се пазиш и да те наблюдава добър специалист. И не се отчайвай аз съм доказателство, че и от първата бременност може да се износи бебе с две матки. Grinning
Виж целия пост
# 9
имаш реални шансове за успешна бременност, просто се пази много и се ориентирай към опитен  и съвестен специалист
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия