29.08. Ла Лече среща

  • 503
  • 12
Да напомня на забравилите  Mr. Green че утре има Ла Лече среща - същият час и място.
Тема - Въвеждане на твърди храни.
Кой ще дойде?
Виж целия пост
# 1
Момичета, обадете се

Само ~Цвети~ досега ми се е обадила... Ако ще сме само ние двете с нея и децата, ще отложим срещата за друг ден по-добре, пък аз ще побягна на море за два дена  Laughing (и повече искам, ама ССК ни чака!)
Виж целия пост
# 2
Добре тогава, кажете 'Аз няма да идвам' примерно... Mr. Green
Не ме оставяйте да си говоря сама тук...
Виж целия пост
# 3
Ми, да - аз няма да мога да дойа Sad
Виж целия пост
# 4
Бу,и аз няма да мога. Cry
Повече на лични.
Виж целия пост
# 5
Хора! Да отменям ли? Как ще я караме през отпускарския сезон?
Виж целия пост
# 6
Аз мога да дойда.
Виж целия пост
# 7
С Ivy и  ~Цвети~  си писахме на лични.
Поради крайно намалелия състав (ех, отпускарски сезон!) срещата се отлага.
За август предварително ще пуснем нова тема, да се види - ако е пак така безлюдно, пак ще отложим...
Като се върна, ще променя графика на срещите освен (да не пропускаме теми), иначе не се сещам как.
Лято, хора няма Grinning
Виж целия пост
# 8
Ето така е като съм по цял ден по градинките... Изпуснала съм тая тема  Cry
А бях навила десетина мами от градината тююх да му се не види... Rolling Eyes
Нищо, другия  път ще се съберем
Виж целия пост
# 9
И ние от обикаляне по градинките не разбрахме че срещата се отменя, нищо разходихме се до центъра Simple Smile
Виж целия пост
# 10
И ние не сме видяли темата. Нищо разходихме се до ДКЦ-то и после в градинката с другите присъстващи мами.  Simple Smile Дано темата зя захранването не се прескочи, т.к много ни интересува.
Виж целия пост
# 11
Аааа,моля ,моля..
Нали темата ще остане?Или поне нека другия път започнем по-рано и да изкараме 2те теми наведнъж.Моля вииии.....това ми е въпрос норем едно за идните месеци(т.е. докато станем на 6 искам да знам кое ,как и защо Naughty
Виж целия пост
# 12
Бу каза, че ще смени датите, за да се запазят темите. Аз също имам въпроси за захранването, но за по-късното захранване.

Малко оф Simple Smile Цвети, Ицко е задминал Елито по кг и скоро и по ръст, а имат 7 месеца разлика  Hug Голям буболек е станал  Hug Нямам търпение да го видя следващия път  Heart Eyes Нас всички ни задминават, ама тя милата явно на мама прилича Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия