Какво работят свекървите ви?

  • 7 491
  • 217
Толкова много теми за свекърви,че аз не се стърпях и ви питам какво работят свекитата?/така де ако въобще работят/   Mr. Green
Моята е счетоводител в голяма фирма.Само за протокола на 63год. ама не се отказва.

P.S Не посмях в нито една тема да се оплача от нея,че туко виж някой ме разконспирирал.А да се похваля немогаааааааа.
Виж целия пост
# 1
не мога да го формулирам-едновременно много неща-Орифлейм, Сибирско здраве, Цептер.. и от време на време пазачка в общежитие (домакинки ли им викат  newsm78), преди е била учителка. Заета личност е
Виж целия пост
# 2
И моята е счетоводител.
Виж целия пост
# 3
Работи в банка.
Виж целия пост
# 4
Моята от няколко години е пенсионерка (млада се пенсионира), но работи в магазин за зарахни изделия.
Виж целия пост
# 5
Нищо. Стои по цял ден вкъщи, люпи семки и дава нареждания. Сега се изживява като Доктор Куин - лекува рак и Алцхаймер с алое.
Виж целия пост
# 6
Работи пенсионер Naughty
Виж целия пост
# 7
Моята работи като зрител на сапунени сериали..
Виж целия пост
# 8
Фармацевтка в болнична аптека- на 58 години и като се запъна, че няма да се пенсионира...
Виж целия пост
# 9
Моята е първия частен съдия-изпълнител в Хасково.На 57 г. е и направи голяма крачка като напусна държавна работа и се  хвърли във водите на частния бизнес.Вече месец и половина от както започна и засега върви добре.Желая й успех.Родила е мъжа ми на 16 г. и въпреки това е завършила училище и право след това.Затова й желая успех,заслужава го. Peace
Виж целия пост
# 10
Детска учителка
Виж целия пост
# 11
Много умна жена на много хубава работа - организатор факултетна канцелария във русенски университет.  Peace
Виж целия пост
# 12
Пенсионерка е.По цял ден си стои в къщи и все много уморена горката. Tired
Виж целия пост
# 13
В момента спедитор
Виж целия пост
# 14
Какво работи,ли...в стопанството на село,каквото има да се върши в момента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия