Боядисвахте ли се бременни и с каква боя?

  • 3 226
  • 33
Има противоречиви мнения за бременност и боядисване на косата.
Аз се боядисах във втори месец като бях, но не посмях да стоя продължително с боята и не се получи.
Сега корените са поизрастнали и май пак ще се боядисам ( имам няколко издайнически бели косъма  Wink)
Ако имате опит, моля споделете Hug
Виж целия пост
# 1
Аз се боядисвам с Палет. Правех го и докато бях бременна. Стоях с боята, колкото пише на кутията.
Виж целия пост
# 2
Охооо, честита бременност първо! Grinning Да е лека и безпроблемна!  bouquet
Боядисвах се всеки месец с Лонда- професионална, защото обикновената Лонда нещо не ми хващаше добре, много странно. newsm78
Иначе няма проблем, можеш да се боядисваш и да стоиш, колкото трябва,  не може да навреди. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
С Лонда Профешънъл, последния път май с Лореал, пак профешънъл....хваща ме боята, нямам притеснения. Споко! Peace
Виж целия пост
# 4
Аз се боядисвах с Палете и си хвана. И кичури си правих,  и пак се боядисах после...
Не се тревожи, прави се красива Peace
Виж целия пост
# 5
Да -Лореал
Виж целия пост
# 6
И аз се боядисвах по време на бременността - с Палете.
Виж целия пост
# 7
Аз се боядисвам с Палет. Правех го и докато бях бременна. Стоях с боята, колкото пише на кутията.
И аз тъй ,хващаше си ме както обикновено.
Виж целия пост
# 8
Охооо, честита бременност първо! Grinning Да е лека и безпроблемна!  bouquet
Боядисвах се всеки месец с Лонда- професионална, защото обикновената Лонда нещо не ми хващаше добре, много странно. newsm78
Иначе няма проблем, можеш да се боядисваш и да стоиш, колкото трябва,  не може да навреди. Simple Smile
Aбсолютно съгласна!
Стоях си колкото обикновено.
Единственият неприятен момент бил, каза козметичката тогава, да не подгониш тоалетната от миризмата на амоняк. Sick
Виж целия пост
# 9
Peace
Виж целия пост
# 10
да, но боята коя беше  newsm78, май палете
Виж целия пост
# 11
да с първата бременност
Виж целия пост
# 12
И аз се боядисвах по време на бременността - с Палете.
Peace
Виж целия пост
# 13
Да и аз се боядисвам Simple Smile всеки месец от началото на бремеността. С Палетте , някой път не ми хваща точно както трябва , но е ясно защо, както примерно и ако не си бременна и си в цикъл не ти хваща хубаво боята. Иначе не виждам какво вреди боята пък на бебето..
Виж целия пост
# 14
Аз се боядисвам с Лореал по принцип. Значи ще се боядисам пак Grinning
Благодаря Hug
Охооо, честита бременност първо! Grinning Да е лека и безпроблемна!  bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия