Ticham s nailon za izpotjvane-VREDNO LI E

  • 1 855
  • 21
Mamichki,ot njkolko dena uvivam chastite okolo korema i bedrata s folio za da predizvikam izpotjvane i sastevremenno da podeistva poveche pri slabeeneto.Spodelix go pred edna poznata i tj kaza che ot mnogo mesta e chuvala che e malko il,i mnogo vredno.Ima li njkoi poznanie po tozi vapros.Mersi a i se izvinjvama za latinizata no sam izvan stranata i njmam kiriliza na PC:
Виж целия пост
# 1
Не съм чувала да е вредно. И аз съм го правила.
Виж целия пост
# 2
И аз съм го правила, но съм чела по специализираните сайтове за фитнес, че не е правилно. Лично от опит мога да ти кажа, че няма кой знае какъв ефект.
Важното е да си постоянна в спорта, а дали ще го правиш с найлон или без, май няма значение.
Виж целия пост
# 3
То ако е вредно по тая логика козметичките като увиват с фолио за целулит правят лоша услуга на клиентките си.
Правила съм го като съм ходила на фитнес. Сега в къщи си слагам колан от сорта на Боди Слима. Изпотявам се чудесно. Само че колана го слагам например в/у потник да не е директно в/у кожата.
Виж целия пост
# 4
А не ти ли е некомфортно така?
Аз не слагам найлони, ефекта от тичането си е идеален и без тях.
Виж целия пост
# 5
 Joy

Не мисля.........че е вредно
Виж целия пост
# 6
Znachi kazano mi e che kogato si s nailon i se izpotish toksinite koito se otdeljt pri poteneto se poemat nanovo ot razshirenite pori na kojata koeto vodi na oste poveche zelulit.
E kakvo ste kajete po vaprosa?Ako ticham 30-45min. vredno li e oste
Виж целия пост
# 7
Znachi kazano mi e che kogato si s nailon i se izpotish toksinite koito se otdeljt pri poteneto se poemat nanovo ot razshirenite pori na kojata koeto vodi na oste poveche zelulit.
E kakvo ste kajete po vaprosa?Ako ticham 30-45min. vredno li e oste
По-добре тичай без найлон.  Thinking
Изивнявай, но какво точно означава никът ти?  newsm78
Виж целия пост
# 8
и аз съм го правила Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Те тоскините със или без найлон няма как просто ей така да се изпарят от кожата. Това не означава, че водят отново до образуване на целулит. Всъщност на мен това ми е любимото помощно средство за сваляне на целулит. До сега винаги съм била доволна от ефекта при редовна употреба.
Виж целия пост
# 10
Ami nikat mi e moeto familno ime.
Виж целия пост
# 11
Те тоскините със или без найлон няма как просто ей така да се изпарят от кожата. Това не означава, че водят отново до образуване на целулит. Всъщност на мен това ми е любимото помощно средство за сваляне на целулит. До сега винаги съм била доволна от ефекта при редовна употреба.
I kak beshe, pomogna li i kolko ili vkara i njkoj dietka newsm47
Виж целия пост
# 12
Znachi kazano mi e che kogato si s nailon i se izpotish toksinite koito se otdeljt pri poteneto se poemat nanovo ot razshirenite pori na kojata koeto vodi na oste poveche zelulit.
E kakvo ste kajete po vaprosa?Ako ticham 30-45min. vredno li e oste


здравей  Flutter
ами, ако трябва да сме точни, порите отдават навън, а не абсорбират навътре. За да абсорбира една кожа, това става през роговия слой. Не се притеснявай. Смятам, че всичко е наред. След прекратяване на актичността ти все пак измиваш "изпотените" токсини под душа, а и тялото е интелигентна структура и си знае работата  Peace

  bouquet кожа!
Виж целия пост
# 13
МИналото лято карах колело с домакинско фолио по задните части Simple Smile Не съм се повредила.
Виж целия пост
# 14
Аз използвах една "пижама за отслабване" - найлонова, сребърна, но се скъса. После си купих неупренов клин до глезените, който на талията се регулира. Много съм доволна от него. Изпотявам се равномерно, а и ми е приятна тренировката (не губя време във увиване).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия