как спят вашите деца

  • 1 386
  • 37
криско е на 6м.и положина и маи много обича да спи на страни и като че ли иска да се обърне по корем но се притеснявам защото още не се обръща обре.При вас как е? newsm78 no no no
Виж целия пост
# 1
какво те притеснява?
да се обръща по коремче, какъв е проблема, ти само махни възглавници, ако има такива
Виж целия пост
# 2
 Последният месец спи основно по корем и е много смешна с това дупе което стърчи нагоре... Grinning
Виж целия пост
# 3
Последният месец спи основно по корем и е много смешна с това дупе което стърчи нагоре... Grinning
а колко е голяма овръща ли се свободно защото ние сме много тежички и още не можем добре
Виж целия пост
# 4
Калина спи основно по корем, като мен.
Виж целия пост
# 5
Моите деца спят както се чувстват удобно -по корем , на страни , по гръб , а каката спи и половината върху леглото останалата част от нея между земята и повърхността на леглото .
Виж целия пост
# 6
По корем.
Виж целия пост
# 7
По гръб,разперен;по корем,със странно свити ръце и стърчащо дупе,;на една страна...изобщо-както му е удобно.Но най-му е удобно-при мама и тати,напряко на леглото,при възглавниците точно.И на кой каквото му се падне-я краче,я глава,я дупе  Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 8
Най-често по корем.
Забелязала съм че той абсолютно копира нашите пози за сън. Flutter
Виж целия пост
# 9
Още от както се е родила спи по корем.
Само когато спи при нас позата и се сменя с друга... върху тати   Simple Smile
Виж целия пост
# 10
По гръб или на страни. Не съм забелязала някога да е спал по корем.
Виж целия пост
# 11
Върти се във всевъзможни пози, в момента пак спи с дупето нагоре.
Виж целия пост
# 12
Ще ми е по-лесно да кажа как не спи. Върти се навсякъде - ляво, дясно, с дупето на горе, по гръб, на топка и въобще както се сетиш. ooooh!
Виж целия пост
# 13
И каката и бебето спят ужасно,на всички страни . Laughing
Виж целия пост
# 14
По корем,на топка,с дупето нагоре.Завърта се на обратно в леглото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия