Ново начало - нови изненади. Идва август с повече топлина, море... и още нещо

  • 3 388
  • 97
Позволявам си да започна новата седмица с нова тема по въпроса. Дано не ми се сърдите  Embarassed
Поздрави на всички, които ще почиват, които ще празнуват, и които ще се похвалят с добри новини.
Успех, момичета! Praynig
Виж целия пост
# 1
Добрю утро и от мен Mr. Green.Как сте мили момичета? За мен това ще е трудна седмица-в петък излизам в отпуск, ама до тогава ме чака много  atwork.Ползотворна и весела седмичка желая на всички и още много добри новинки.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Успешна седмица и от мен момичета. Ние миналата седмица си взвхме няколко почивни дни с моя мъж и сега се чуствам освжена и сядам да пиша дипломна работа.
Виж целия пост
# 3
Добър ден и от ме за тази седмица Simple Smile

Поне понеделника започва малко по-хладно. Жегата направо ме съсипва Sad

На почиващите - приятна почивка и много весело настроение.

Приятна седмица на всички!
Виж целия пост
# 4
Приветче и от мен! Повече поводи за усмивки и радост да има през тази седмица!   bouquet
Виж целия пост
# 5
Хубава седмичка и от мен  Hug

Корема ми е на топка вече от притеснение - следобяд съм на лекар  Praynig

П.С. Някой да знае момиче да не е на почивка? Чакам я да ни каже с нейния преглед какво е станало  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Ая, силно стискам палци да те чуя (прочета) след прегледа Simple Smile

Успех! Стискам палци!

За Момиче, нищичко не знам, дано е на повчивчица някъде!
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен Grinning И аз от петък съм в отпуск и гледам да отхвърля повечко работа, та затова чак сега се включвам.
Ая, стискам ти палци за прегледа!
На всички ви желая много хубава седмичка Hug
Виж целия пост
# 8
Весела седмица и от мен.
Аз всичко чета всеки ден, независимо, че много не пиша.
Но от утре заминавам за две седмици и може рядко да имам възможност да ползвам интернет и затова ми е малко тъжно за вас, но на всички пожелавам сбъдване на желанията. Laughing
Виж целия пост
# 9
Lali ми няма да можеш да видиш какво си излюпила Wink

Хеййййййй и още нещо. По време на отпуската влизането във форума е СТРОГО ЗАБРАНЕНО!!!
Виж целия пост
# 10
И от мен весела и успешна седмица   bouquet
Стискам палци на всички скоро да се хвалят с хубави изненади  Peace
Виж целия пост
# 11
Lali ми няма да можеш да видиш какво си излюпила Wink

Хе-хе-хе, заминавам по обяд, така че ще видя Laughing
Пък и се надявам нещо друго да излюпя Wink, защото днес-утре ми е овулацията. Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12
Лали, пожелавам ти най-вече покрай овулацията да излюпиш нещо Wink А аз в началото си мислех, че тези яйца показват овулацията и се чудех, че на толкова много хора им е на 1 август Crazy И си почивай добре!
Виж целия пост
# 13
Пък и се надявам нещо друго да излюпя Wink, защото днес-утре ми е овулацията. Laughing Laughing Laughing

Стискам палци за това люпене Wink Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ама сега да не вземеш само за това да мислиш. Отдай се изцяло на почивката!!!
Виж целия пост
# 14
привет мадами, аз се загубих, че нета го нямаше, но и имам височайша заповед от коуежката да не ме вижда на линия  Laughing
Лали дано измътиш яйцето добре, а другото да не е някой тостер.
Aya,  чакаме хубави новини.
Весел ден на всички
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия