Мързеливи татковци-какво да ги правим

  • 2 299
  • 35
Нашият е много мързелив, когато трябва нещо да свърши все си намира причина да го отложи задава се въпроса " а, не може ли по-късно?"
снощи трябваше да окоси тревата, което се отлага вече повече от  три дни и пак не го свърши
нищо не казах, ще чакам да видя до кога
при вас как е с мързела , успяхте ли да го излекувате или все още се борите и докога ще ни издържат нервите
Виж целия пост
# 1
Цитат
Мързеливи татковци-какво да ги правим

Набийте ги на кол  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
Това е гадно, човек както си свикне трудно се превъзпитава  Crossing Arms
Нашият не е така засега, но нещата по принцип винаги търпят промяна!  Hug
Виж целия пост
# 3
Не помага Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Време е да смени тактиката. Нашия татко казва: "Утре".Все остава някаква надежда  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Мъжа ми по принцип е работлив, но ако отлага нещо, което го карам да свърши, му дудна докато не му писне.
Виж целия пост
# 6
ами то и при нас е така Rolling Eyes
по принцип чистенето на дома е мой приоритет
но за таткото има едно кътче, за което сме се разбрали, че "е той" Mr. Green, няма да кажа кое, за да съм по-загадъчна Blush
и аз не го бутам /кътчето/
той го почиства веднъж на 3-4 месеца
след това получава поощрителна награда от мен luvbed txtloves
Виж целия пост
# 7
Време е да смени тактиката. Нашия татко казва: "Утре".Все остава някаква надежда  Mr. Green
Това "Утре" като го чуя и получавам пристъп направо.
Виж целия пост
# 8
Мъжът ми пък е в другата крайност...Той чисти в къщи и може да стане адски досаден и да мърмори, ако не се поддържа маниакална чистота... Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 9
Мъжът ми пък е в другата крайност...Той чисти в къщи и може да стане адски досаден и да мърмори, ако не се поддържа маниакална чистота... Whistling ooooh!
Оф, и това не е работа! Party
Виж целия пост
# 10
Мъжът ми пък е в другата крайност...Той чисти в къщи и може да стане адски досаден и да мърмори, ако не се поддържа маниакална чистота... Whistling ooooh!
Оф, и това не е работа! Party

Направо не е...Особено като се има предвид, че баща ми е същият и това съм го намразила още от детството си... Sick
Виж целия пост
# 11

Направо не е...Особено като се има предвид, че баща ми е същият и това съм го намразила още от детството си... Sick

Направо не знаете какво искате мене ако питаш. Ни тъй, ни иначе  smile3534
Виж целия пост
# 12
Направо не знаете какво искате мене ако питаш. Ни тъй, ни иначе  smile3534

То, че няма угодия, няма...ама понякога много добре си знам какво искам, обаче пък не ми се урежда въпросът... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Там не мога да помогна. С мъжот се разберете Wink
Виж целия пост
# 14
предлагам да се сменят мъжете на Елито и Нати
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия