Преядох с мед :(

  • 1 134
  • 14
Изядох 1/2 буркан мед. Не знам как успях, но докато се усетя... Embarassed Съмнявам се на някоя от вас да й се е случвало, ама да попитам дали няма да ми навреди и...ухх тази тежест в стомаха ми  Sad Как можах  Cry
Виж целия пост
# 1
Доста си хапнала,но не се притеснявай Stop,няма да ти навреди.
Виж целия пост
# 2
Най- много да получиш разстройство
Виж целия пост
# 3
Сара Мара, трудно се устоява на сладкото изкушение, нали?! Но добре че си "съгрешила" с полезна слабост. Дано скоро Ти стане по леко, на голямо изпитание си го подложила горкият Ти стомах! Hug
Виж целия пост
# 4
Няма да ти навреди,но предполагам,че ще имаш проблеми със стомаха,дано скоро да ти мине Peace
Виж целия пост
# 5
Най много да навредиш на съпруга ти.  Laughing Ако се разминеш с разстройвство значи при теб всичко е ОК.  newsm10
Виж целия пост
# 6
Изядох 1/2 буркан мед. Не знам как успях, но докато се усетя... Embarassed Съмнявам се на някоя от вас да й се е случвало, ама да попитам дали няма да ми навреди и...ухх тази тежест в стомаха ми  Sad Как можах  Cry

Аз мога да отмахам цял........трябва да организираме състезание по надяждане някой ден
Виж целия пост
# 7
Как го ядете тоя мед, бе?! На мен ми е безумно сладък Sick
Виж целия пост
# 8
Вече съм по-добре, но стомаха ми е все още надут  Crazy Благодаря за отговорите и вече ще внимавам...надявам се  Confused  Hug
Виж целия пост
# 9
Изядох 1/2 буркан мед. Не знам как успях, но докато се усетя... Embarassed Съмнявам се на някоя от вас да й се е случвало, ама да попитам дали няма да ми навреди и...ухх тази тежест в стомаха ми  Sad Как можах  Cry

Аз мога да отмахам цял........трябва да организираме състезание по надяждане някой ден

Ох, и аз как хубаво омахвам......................няма да казвам по колко.  Embarassed Идеята за състезание не е лоша, поне ще е приятно състезание! Grinning Все си мисля, че не ти се е подул стомаха от меда. Или поне на мен не ми се е случвало.
Виж целия пост
# 10
Как го ядете тоя мед, бе?! На мен ми е безумно сладък Sick
И аз това се чудя. newsm78
Виж целия пост
# 11
Не е толкова страшно... newsm03. Меда е доста полезен. Въпроса е и колко други неща покрай меда си хапнала...И да не го правиш всеки ден!
Между другото една приятелка, която беше състезателка по художествена гимнастика, екстрено отслабваше с мед и минерална вода. feeding Е, естествено не по едно бурканче- просто като огладнееше взимаше лъжичка мед и чаша дестилирана или минерална вода, след няколко часа- пак така. И нищо друго... На ден по 1 кг се сваля, но не бива да се прекалява- повече от 3 дни не е хубаво, защото организма има нужда от балансирано хранене все пак. Но ако искаш да си върнеш бързичко формата е супер.
Виж целия пост
# 12
Изядох 1/2 буркан мед. Не знам как успях, но докато се усетя... Embarassed Съмнявам се на някоя от вас да й се е случвало, ама да попитам дали няма да ми навреди и...ухх тази тежест в стомаха ми  Sad Как можах  Cry

Аз мога да отмахам цял........трябва да организираме състезание по надяждане някой ден

Забравих да напиша грамажа- 250 гр....
Виж целия пост
# 13
Мхммм аз такива злоупотреби правя с течен шоколад. По-добре ли си вече?
Виж целия пост
# 14
Най много да навредиш на съпруга ти.  Laughing Ако се разминеш с разстройвство значи при теб всичко е ОК.  newsm10
hahaha Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия