За околоплодните води

  • 1 242
  • 14
Моля да ми каже някой, възможно ли е околоплодните води да не изтекат наведнъж, а да изтичат на капки? От две седмици ми примокря по малко, но незнам дали е води, дали урина или пък някакво течение. Вчера ме преглеждаха, но не мислат че това са води. На мен обаче ми е притеснено.
Виж целия пост
# 1
прнинципно не би трябвало
но това  ена принцип...
аз също се притеснявах с първата бременост - значи ако ти е слузесто и бяло - бяло течение е
ако ти е напълно прозрачно - би трябвало да си се изпотила!
ако толкова те е страх - слагаш БЕЛИ гащи - чакаш да се понамокрят и отиваш в МД в спешното -одолу - там ще ти капнат спец.разтвор чрез който установяват дали не са околоплодни води

но или е течение или е препотяване - особено ако си по-пълничка /или си напълняла от бремеността
Виж целия пост
# 2
принципно не би трябвало
но това  ена принцип...
аз също се притеснявах с първата бременност - значи ако ти е слузесто и бяло - бяло течение е
ако ти е напълно прозрачно - би трябвало да си се изпотила!
ако толкова те е страх - слагаш БЕЛИ гащи - чакаш да се понамокрят и отиваш в МД в спешното -отдолу - там ще ти капнат спец.разтвор чрез който установяват дали не са около плодни води

но или е течение или е препотяване - особено ако си по-пълничка /или си напълняла от бременността
Peace

и аз имам сега в жегите такова течение - смес от влагалищни секрети и препотено.
Виж целия пост
# 3
Ох, и при мен е същото положение......само дето и аз не мога да различа какво е, казват че може и да изпускаме вече и по малко урина без да разберем Sick Смятам другата седмица да питам доки, но съм сигурна че не е бяло течение или нещо от сорта, просто е по-воднисто. И аз все се притеснявам да не са околоплодни води newsm78
Виж целия пост
# 4
Моля да ми каже някой, възможно ли е околоплодните води да не изтекат наведнъж, а да изтичат на капки? От две седмици ми примокря по малко, но незнам дали е води, дали урина или пък някакво течение. Вчера ме преглеждаха, но не мислат че това са води. На мен обаче ми е притеснено.
Да възможно изтичане по-малко,докато бях в болницата имаше няколко жени с такъв проблем,но все пак трябва да се провери,за което има един разтвор с който се проверява.Ако мислиш че може да са води веднага на лекар.Успех! newsm10
Виж целия пост
# 5
не е околоплодни води - те изтичат по съвсем друг начин, не на капки
това, което описваш, е едно воднисто течение без цвят и мирис, каквото имат много бременни жени.
отиди на гинеколог да те види и да вземе вагинален секрет за микробиология - за всеки случай. при мен също имаше такова течение, нямах бактерии.
Виж целия пост
# 6
Майчета, благодаря за отговорите. Правих токова изследване, но ми казаха че не са води. Само че започнаха контракции и ме приеха за раждане по спешност. Бях планувана за секцио на 7.08, а родих на 4.08. Оказа се обаче, че след като ме катетризираха, продължаваше това течение, дори се засили. Значи наистина са били околоплодни води. Така, че си имайте едно наум.
Виж целия пост
# 7
Дани,
Честито бебченце,миличка!Случайно виждам че пишеш в момента и искам първа да ти честитя!
МНого се радвам,че все пак всичко е приключило успешно!
Да ти е живо и здраво и много,много да те радва!
newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 8
Честото и от мене!Да е живо и здраво и да носи много радост на мама и тате! smile3525
Виж целия пост
# 9
Честито!!!
Много здраве и много щастие ви желая!!!
И бързо възстановяване на теб!

 newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 10
Честита радост в къщи!
Благодаря че ни писа! Информацията ти е наистина важна!
Бързо и леко възстановяване!
Виж целия пост
# 11
Хее, честито ви бебенце, Дани  Hug
Да ви е живо и здраво и мнооого да ви радва   bouquet
Виж целия пост
# 12
Честито!  bouquet
Да е живо и здраво малкото слънчице и много да ви радва
Виж целия пост
# 13
Честито малко Човече.
Да ви е живо и здраво, усмихнато и упорито. Да носи много слънце и красота в живота ви.
Виж целия пост
# 14
Честито!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Живо и здраво да Ви е!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия