Настинка и кърмене

  • 785
  • 8
Тази нощ се събудих с жестоко разстройство и не мигнах цяла нощ  Embarassed. Възможно е да е от някакъв вирус, защото не съм яла нищо по-различно предния ден.
Чудя се дали трябва временно да спра да кърмя бебето (ние и без това сме на смесено хранене) и дали може чрез кърмата да се предаде вируса. Вие как мислите и какво бихте ме посъветвали?
Виж целия пост
# 1
Не спирай да кърмиш детенцето си.  Naughty Чрез кърмата ти няма да му се предаде вируса, но ако все пак детенцето ти се разболее, благодарение на кърменето ще изкара по-леко болестта.
Виж целия пост
# 2
Не спирай да кърмиш детенцето си.  Naughty Чрез кърмата ти няма да му се предаде вируса, но ако все пак детенцето ти се разболее, благодарение на кърменето ще изкара по-леко болестта.
Peace
Виж целия пост
# 3
обади се на педито
Виж целия пост
# 4
Продължаваш да си кърмиш.Само понамали целувките по лицето,знам че е трудно но... няма как
Виж целия пост
# 5
Кърми! Най-вероятно си лепнала летния вирус. Не е сигурно, че ще заразиш бебока, но ако това се случи, ще имаш антителата, които ще помогнат за по-бързото и лесно оздравяване на малкото човече
Виж целия пост
# 6
Колкото и настинки да съм карала никога не съм спирала да кърмя. И двамата не съм ги заразявала.
Виж целия пост
# 7
И аз бях с летният грип почти се излекувах. Не спрях да кърмя, но за да ти мине по бързо бъди малко на диета и най-вече пий смекта за разстройството и парацетамол ако имаш  Ill . Но преди да правиш каквото и да е се обади на личния и на педиатъра на детето/ ако са различни / и питай какво до правиш
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви за отговорите! Обадих се на педиатърката и тя каза в никакъв случай да не кърмя, докато не се оправя Cry Даже ми каза да нося маска на устата си, когато я гушкам, за да не се предаде по въздушно-капков път вируса.  Rolling Eyes
Направо ми е жал да хвърлям изцедената кърма при положение, че имам толкова малко по принцип и всяка капка ми е ценна...  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия