изкъпах я след ваксина, сега какво?

  • 2 322
  • 24
мами, съвсем полудях и снощи изкъпах дребната след хепатитна ваксина(в крачето). сетих се час по-късно и промих мястото със спирт.

притеснено ми е, може ли да й стане нещо, какво и кога?
Виж целия пост
# 1
аз моя син съм го къпала всеки ден до годината, нищо не му е станало
даже за първи път чувам, че може нещо да стане newsm78
Виж целия пост
# 2
аз нямам представа какво може да стане, ама док всеки път казва 'и довечера да не я къпете'. така и не разбрах защо newsm78

а в тази жега така се беше изпотила, че дори и не се замислих, ама после се притесних...
Виж целия пост
# 3
нашето педи нищо не е казала, честно
иначе аз спазвам всичко съвестно........
Виж целия пост
# 4
Като малка я къпех през ден, ако се е падало ден за къпане съм си я къпала, нищо не й е ставало.
Виж целия пост
# 5
ох, олекна ми малко. и без това съм в паника за всичко(сигурно още ме друса постродилната или просто съм хипохондричка като баща ми Rolling Eyes). дано поне това да не съм сгафила ooooh!
Виж целия пост
# 6
Нашата докторката казваше да не къпем след ДТК ваксината, за хепатитната нищо не е казвала. Мисля че не трябва да се къпе да не се замърси от водата или...а бе и аз не знам точно, защото и нашата не от обяснителните. .Нищо страшно не е станало, но според мен не го пипай и не го мажи с нищо.  Hug
Виж целия пост
# 7
И аз веднъж след ваксина го изкъпах, защото докторицата не беше ме предупредила, но иначе гледам да не го къпя. До колкото знам не се къпе, та да не се раздразни мястото на убождането от сапуна, а не за нещо друго. Ако няма зачервяване и подуване на крачето, повече от обичайното или някакви други проблеми изобщо не се притеснявай.
Виж целия пост
# 8
Не се притеснявай.
Хепатитните ваксини нямат нищо общо с къпането.
Ще я къпеш разбира се.
Виж целия пост
# 9
И аз след хепатитната го къпах, че и след другите също.
Виж целия пост
# 10
Абсолютно след всяка ваксина съм го къпала и нищо не му е ставало!
Виж целия пост
# 11
След ваксина не се къпем,но поизмиваме дупето  Joy
Виж целия пост
# 12
След ваксина не се къпем,но поизмиваме дупето  Joy
Ти от солидарност към ваксината на детето ли само си измиваш дупето Thinking
Виж целия пост
# 13
След всяка ваксина го къпя.Нашата педиатърка каза че няма проблеми Peace
Виж целия пост
# 14
Чувала съм ,че не се къпе след ДТК, за хепатитната няма проблеми. Аз след първото ДТК забравих и я изкъпах - нищо не и стана.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия