Желирани бонбони "HARIBO" и зелено ако?

  • 7 026
  • 33
Случвало ли се е при някое детенце?
До сега не е яла подобни неща, но вчера са й дали на площадката и днес акото е с подобен на този цвят  Confused


Педиатърката ни е следобяд на работа, а личния й телефон дава някакво съобщение за технически проблем  Confused отделих малко, ако реши да й пуска изследване, но ще се побъркам до тогава.
Няма слуз и кръв, нормална консистенция, само едно изхождане за днес, жизнена е, не я боли нищо, има апетит ...
Възможно ли е да е от бонбоните?
Виж целия пост
# 1
Просто не яжте тези неща!!!!
Виж целия пост
# 2
Просто не яжте тези неща!!!!

Ами тя е на 2 г. и не съм давала, почерпили са я навън, никога не съм си и мислила да купувам, но в момента вече е факт, ако не е от тях, значи има друг проблем, затова питам  Confused
Виж целия пост
# 3
Ако са били зелени бонбоните е напълно възможно.Ако не са били, не вярвам от няколко бонбоба да и стане зелено акото.То също понякога става такова от сладолед или ако се яде храна с този цвят: зелен фасул, грах , марули и т.н.
не смятам че имаш място за притеснение.
Виж целия пост
# 4
   На моя син му се е случвало да е зелено, но по-тъмно, ако е ял зеленийки - зелена салата, спанак, коприва и т.н.! Иначе на възрастта на София не е ял такива бонбони и незнам дали може да стане така от тях  newsm78!
Виж целия пост
# 5
... То също понякога става такова от сладолед ...

Яде вечерта, но понеже яде за втори път и първия нямаше последици, го изключих от заподозрените  Confused благодаря ти, ще го имам предвид като говоря с лекарката   bouquet
Виж целия пост
# 6
Не мисля, че е от бонбоните. Вярно, че има оцветители в тях, но чак пък толкова...
Сигурна съм, че не е нищо сериозно, и следващият път ще се изходи нормално Peace
Виж целия пост
# 7
Говорих с педиатърката, според нея е от бонбоните, каза да очаквам и следващото изхождане да е такова  Tired
А цветът е много нетипичен, затова и аз съм склонна да мисля, че е от бонбоните, все едно съм сложила оцветител за латекс ooooh!
Виж целия пост
# 8
чак пък от една бонбона?
Виж целия пост
# 9
Добре де, тези бонбони ежедневно се консумират от много деца. И моите са яли, аз също, и то в промишлени количества, но без подобен резултат.
Аз знам, че изпражненията стават зелени, когато се окислят.
Виж целия пост
# 10
хана, дъщеря ми не е от децата, които се задоволяват с една, доста си е хапнала  Laughing

Добре де, тези бонбони ежедневно се консумират от много деца. И моите са яли, аз също, и то в промишлени количества, но без подобен резултат.
Аз знам, че изпражненията стават зелени, когато се окислят.

Не знам, това каза педиатърката  Confused нямам никаква представа  ooooh! А от какво се окисляват  Confused

Виж целия пост
# 11
егати цвета!!!
има едни зелени жаби на харибо. ако е хапнала повече от тях сигурно може да се оцвети така. на цецо не му ставало такова зелено акото от харибо, но пък аз не давам по много наведнъж
Виж целия пост
# 12
Рая имаше един период като бебе, когато бяха все зелени. Тогава четох, че се получава от действието на кислорода. При изкуствено хранените деца придвижването им през червата става по-бавно и променят цвета си.
Виж целия пост
# 13
За бебетата - стават такива когато им е студено. Но тя е голяма . Щом е весела и не се оплаква изчакай следващия път. Може комбинацията с бонбони и сладолед да и е дашла в повече. А много ли бонбони е изяла??
Виж целия пост
# 14
... А много ли бонбони е изяла??

Аз не бях с тях навън, според мъжа ми поне 6 е изяла, били са големички- динозаври  Tired

Сега ще звъня и на една друга педиатърка, да видим тя какво ще каже ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия