След като взема акта за раждане??

  • 1 510
  • 19
Здравейте,
в понеделник ще взема акта за раждане на дъщеря ми.
Какво се прави след това,каде се регистрира???
Какво друго трябва да няправя??

Приатен ден от мен и Мелу.
/можете да я видите като кликнете долу/
Виж целия пост
# 1
Като го взех го дадах на педиатърката да регистира детето(но нашия акт се забави с две седмици) и след това се ползва при нужда.Няма нищо специално което да правиш с него.
Виж целия пост
# 2
Офф топик.

Проверка на правописа е нова и полезна опция!


приАтен ден и на теб
Виж целия пост
# 3
педиатъра има нужда от него за да регистрира бебчето като свой пациент,а също ти е нужен за да си вземеш еднократната помощ от 200лв от соц.подпомагане в твоят раьон.след това си го прибираш при твоят и на мъжо и...така докато ти потрябва за нещо си.честито бебенце да ти е здравичко  bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз днес взех нашия акт за раждане. В служба Есграон ще попълниш декларация за семейно положение, те ще ти дадат формуляра. После ще отидеш в Социална служба с акта и копие на акта и удостоверението дето ще ти го дадат от Есграон и личните ви карти. Социалните ще ти дадат пък декларация за еднократна помощ да попълниш. И ги попитай за получаване на детските какво трябва да направиш, че аз стигнах до тук само. Другата седмица ще продължа.
Дано да съм ти помогнала, ако съм разбрала правирно въпроса ти.
Виж целия пост
# 5
Да изпреваря ~Тюлен~ 
 
, пише се раЙОн Peace
Виж целия пост
# 6
Честито бебче, да ви е живо и здраво и да ви радва!
Виж целия пост
# 7
Нищо специално не се прави.Аз направих 10 копия-едно за педито,едно за еднократната помощ,за детските,за работата ми едно и няколко резерви,които вече се изчерпаха Wink
Виж целия пост
# 8
Като го взех го дадах на педиатърката да регистира детето(но нашия акт се забави с две седмици) и след това се ползва при нужда.Няма нищо специално което да правиш с него.
Виж целия пост
# 9
off topic: аман от даскалици  Sick

vike
 202uu
Виж целия пост
# 10
Като го взех го дадах на педиатърката да регистира детето(но нашия акт се забави с две седмици) и след това се ползва при нужда.Няма нищо специално което да правиш с него.
Peace
Виж целия пост
# 11
Аз днес взех нашия акт за раждане. В служба Есграон ще попълниш декларация за семейно положение, те ще ти дадат формуляра. После ще отидеш в Социална служба с акта и копие на акта и удостоверението дето ще ти го дадат от Есграон и личните ви карти. Социалните ще ти дадат пък декларация за еднократна помощ да попълниш. И ги попитай за получаване на детските какво трябва да направиш, че аз стигнах до тук само. Другата седмица ще продължа.
Дано да съм ти помогнала, ако съм разбрала правирно въпроса ти.

Браво браво   Hands Clap
Виж целия пост
# 12
педиатъра има нужда от него за да регистрира бебето като свой пациент,а също ти е нужен за да си вземеш еднократната помощ от 200лв от соц.подпомагане в твоят район.след това си го прибираш при твоят и на мъжо и...така докато ти потрябва за нещо си.честито бебенце да ти е здравичко  bouquet
Също и при документите за детски
Виж целия пост
# 13
off topic: аман от даскалици  Sick

vike
 202uu

 Peace
Виж целия пост
# 14
Честито бебче!!!!.   bouquet Да ви е живо и здраво. А с Акта за раждане нищо не се прави, просто го пазиш, където пазиш твоя и на мъжа ти.  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия