За сутиените с банели...

  • 18 808
  • 82
иде реч.Ами сега докато се приберем от цирка и усещам, че банелът е готов да пробие вече...Слагала съм си го точно 2 пъти и сега е третият път на обличане и е готов-уж Бг , на "РИМ" е. И на "Опал" съм взимала пак същата работа. За протокола само да отбележа, че съм с чашка DD/85 или 90 в зависимост от кройката и много трудно си откривам, само веднъж случих на "Триумф" с по-голяма чашка, но наистина са с  1000 светлинни години при изработката от нашето родно. При вас има ли същия проблем или" грешката е само в моя телевизор"?  Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Не е само при теб - и моите пробиват.  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Не ми се е случвало от години, но не ги пера на повече от 30 градуса.
Виж целия пост
# 3
Аз почти нямам сутиен, на който на не му е пробил банела.
Независимо от марката и цената  Tired
Виж целия пост
# 4
Уф, значи не съм единствена!
И моите пробиват, да им се не знае...
Виж целия пост
# 5
Не ми се е случвало от години
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
Скоро не ми се е слу4вало да пробият WinkАма имах един период ooooh!
Виж целия пост
# 7
Не е само при теб - и моите пробиват.  ooooh!

 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 8
Точно скоро ми се проби един почти нов. Махнала съм ги сега и ще чакат някой ден да им дойде реда за да ги зашия. Tired
Виж целия пост
# 9
Не е само при теб - и моите пробиват.  ooooh!
Виж целия пост
# 10
И при мен беше така, докато си купувах български. От 4 години съм само на холандски и на един не ми се е случило подобно нещо.... Thinking
Виж целия пост
# 11
Скоро не ми се е слу4вало да пробият WinkАма имах един период ooooh!
Peace
Виж целия пост
# 12
Никога не са ми се пробивали. Сутиени Фелина, същия размер. Скъпи са, но вечни.

Зная два магазина. Единият е близо до пазара на Иван Вазов. Другият е на Гурко, където се пресича с Раковски. До книжарницата с много дискове на витрината. Май магазините се казваха "Кутията на Пандора" (те са на едни и същи собственици).
Виж целия пост
# 13
... но не ги пера на повече от 30 градуса.
Аз също, но въпреки това се случва. А най-гадното се получи наскоро пак с един нов/май китайски беше/- след кратко носене изби ръжда по банела и по плата даже... Close
mayaa , това е адрес в София , така ли?
И за каква сума говорим, не забравяй, че ще пратя мъжа ми... newsm78  Grinning
Виж целия пост
# 14
Имаше един период през който постоянно пробиваха , но сега нямам този проблем . Ползвам марката РИМ  80D.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия