Отразява ли се кафето/кофеина на кърмачетата ви?

  • 1 856
  • 51
Здравейте мамчета,

обичам кафе и особено аромата му!! Laughing Laughing Но тъй като кърмя бебока - си взех безкофеиново кафенце .... и два дена аз пих кафенце а бебо се кокореше И денем и нощем  #Crazy #Crazy!!! Та край и на тази сладка радост кафенцето! Кажете влияе ли кафенцето на вашите кърмачета и ако не - кога го пиете кафето?
Виж целия пост
# 1
Пия кафе и мисля, че не се отразява на малката.В наалото пиех по едно на ден а вече  и по две Embarassed.Това е най голямото ми изкушение,алкохоли и цигари не употребявам Naughty
Но незнам,аз казвам за моят случай,но както ти споменаваш на твоето сладурче може и да му действа.Ама пък казваш без кофеиново кафе пиеш....знам ли Thinking
Виж целия пост
# 2
ами по книгите пише, че се отразява
аз лично пиех безкофеиново и то рядко
кока-колата също възбужда
Виж целия пост
# 3
При нас не се отразява, но ако пия кафе, то не е повече ат две нормални кафета на ден и гледам да е да 16,30ч., защото ако вземе да й се отрази няма да спи цяла нощ, а и аз със нея
Виж целия пост
# 4
Аз също пиех безкофеиново, но сутрин след като го кърмя. Обикновено минавах с по 1 кафенце на ден.
Виж целия пост
# 5
1 кафе на ден не им се отразяваше.
Виж целия пост
# 6
Не съм забелязала да се отразява. Пия 3 в 1 веднъж дневно, само първия и втория месец не смеех да го пия.
Виж целия пост
# 7
Влияе.......на мен в този форум ми бяха писали, че няма проблем, но не е така.......влияе и още как.........и кафето и шоколада
Виж целия пост
# 8
Аз много обичам кафе, пия  по повече от едно, а понякога и  вечер пия.
Не бебето не му се отразява на съня.
Виж целия пост
# 9
и аз пия по едно малко кафенце на ден smile3521
не знам дали се отразява, но предпочитам да не видя резултата /особено след коликите/ така, че не ми се рискува- просто не ям шоколад/кафяв/, пия кола - много рядко и не употребявам храни, които са силен алерген...е така ще е поне година...
Струва си жертвата!
Виж целия пост
# 10
Пия и кафе, и кола когато ми падне и не съм забелязала зависимост.
Виж целия пост
# 11
Piq po 1 kafe sutrin ot 4-q mesec, kato sprqha kolikite na Valeto i ne sum zabelqzala da mu se otrazqva. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
С риск някой да ме сметне за лоша и безотговрна мама-аз съм пристрастена към кафето и то кофеиново,цяла бременност не съм го спирала.Такова спокойно бебе/да не чуе дявола /дай Боже всекиму.
Виж целия пост
# 13
В началото не пиех, но после с това недоспиване /в момента Митко има колики и  не спим по цяла нощ/ през деня съм като парцал. Сега сутрин след кърмене и преди разходка изпивам по едно, но слабичко и се чувствам супер.
Виж целия пост
# 14
Най- добре е да пробваш и да видиш. При мен нямаше проблем, но пожече от едно кафе не съм пила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия