Оплешивяване.

  • 770
  • 10
Интересува ме може ли да се стопира косопада при мъжете или по точно оплешивяването отпред Cry. Има ли някакъв начин да се възстанови загубената коса  или поне да се спре окапването. Ще помогнат ли продуктите, които ние жените ползваме или трябва да се опита с нещо друго newsm78. Приемам всякакви съвети
Виж целия пост
# 1
С присаждане на коса само. Друг начин аз не знам да има. Grinning
Виж целия пост
# 2
Имаше писано някъде за косопада, но не мога да го намеря,помагайте!!!
Виж целия пост
# 3
Ако е по наследство мисля,че няма начин да се спре.
Виж целия пост
# 4
Според мен трябва да има специална козметика за мъже...в момента обаче не си спомням нищо конкретно по темата.
Е, присаждането на коса е алтернатива, но колко ли хора биха могли да си я позволят  newsm78
Ако проблемът не е наследствен, защо не се потърси помощ от някой лекар. Примерно би могло да е стрес, хормонален срив или нещо друго...
Желая успех! 
Виж целия пост
# 5
  Дали ще имат ефект лосионите като Себорал и подобни?
Виж целия пост
# 6
Има лечебна серия на L'Oreal Professionnel, която се казва Керастаз. Доста е скъпа, но има ефект, ако оплешивяването се дължи на стрес или нещо подобно. Ако е генетично трудно ще помогне, може би леко ще подобри положението.
Виж целия пост
# 7
Момичета, никой ли не може да ми помогне. Мъжете ви нямат ли такъв проблем. Кажете някоя бабина рецепта против косопад, моля ви!
Виж целия пост
# 8
ако е въпрос на гени, нищо не може да се направи- само присаждане. не , че искам да те разстройвам, ама това е.
Виж целия пост
# 9
ако е въпрос на гени, нищо не може да се направи- само присаждане. не , че искам да те разстройвам, ама това е.



А ако не е наследствено?
Виж целия пост
# 10
Първо трябва да установиш причината - стрес, хормонални промени, гени и т.н. и тогава да търсиш начин да се лекуваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия